26.04.2017 61 Views

Сонячну систему поглинула гігантська бульбашка

Сонячна система, на думку вчених, схожа на пуголовка

Сонячну систему поглинула гігантська бульбашка

Вчені з NASA виявили навколо Сонячної системи дивне утворення, схоже на гігантську бульбашку, яка огорнула планети.

Дані, які отримали під час місії Cassini та Voyager показують, що форма нашої планетної системи схожа на бульбашку, — повідомляє nation-news.ru.

Спеціалісти Американського аерокосмічного агентства в ході досліджень виміряли швидкість сонячних часток на різних ділянках системи, дані показали, що планети навколо Світила знаходяться всередині своєрідної гігантської бульбашки, яку утворює сонячний вітер.

Раніше вчені, вивчаючи протягом десятиліть систему планет, припускали, що Сонце, рухаючись, залишає за собою слід із космічного вітру та має вигляд пуголовка з довжелезним хвостом.

Як повідомляв раніше інформаційний портал «Знай.ua», у Сонячній системі виявили нову карликову планету, яку назвали DeeDee.

Previous Instagram про красу рудих людей та кіт, який рятує сестру з ветеринарної клініки. Тренди Мережі
Next У Дніпрі суворо покарали дорожників, які вкладали асфальт у калюжі

You might also like

Вчені знайшли близнюка Сонячної системи

На планетній системі проходять такі ж процеси, у результаті яких на Землі зароджувалося життя Фахівці американського космічного агентства NASA виявили на відстані 10,5 світлових років планетну систему, подібну до нашої.

Став відомий секрет живучості чуми

Дослідникам вдалося відшукати причину, яка дозволяє чумної палички протистояти лікувальним речовинам Дослідники виявили причину, яка не дозволяє знищити одне з найстрашніших захворювань в історії людства — чуму. Живучість чумної палички

В Англии нашли массовые захоронения жертв Кромвеля

Во время строительства нового корпуса библиотеки Даремского университета рабочие наткнулись на братские могилы с останками около двух тысяч человек.