26.04.2017 118 Views

Незрозуміло що, але виглядає красиво: Hubble прислав на Землю нове фото

Хаббл сфотографував найяскравішу галактику Всесвіту, яку приховувала "зірка переднього плану"

Незрозуміло що, але виглядає красиво: Hubble прислав на Землю нове фото

Космічний телескоп “Хаббл” зробила знімок невидимої для землян найяскравішої галактики Всесвіту – NGC 7250. Вона розташована в сузір’ї Ящірки, але її світло на фото перебила всього одна зірка TYC 3203-450-1.

Галактика NGC 7250 розташована в 45 мільйонах світлових років від нашої планети. У деяких її областях продовжують зароджуватися нові зірки. Іноді там спостерігаються спалахи наднових, а всього в галактиці кілька мільярдів об’єктів, що світяться.

Але зірка TYC 3203-450-1 затьмарює своїм світлом всю галактику цілком. Він розташована між NGC 7250 і Землею. Це і пояснює величезну різницю в яскравості для спостерігачів з Сонячної системи. Якби зірка була частиною галактики, то її не можна було розрізнити.

Астрономи називають такі космічні тіла “зірками переднього плану”. Вони заважають вченим робити якісні фотографії інших об’єктів в космосі і визначати відстані між дуже віддаленими від Землі об’єктами.

Частково цю проблему вдалося вирішити за допомогою спеціальної програми. Вона обробляє знімки і майже повністю позбавляє від світла зірок переднього плану. Але все ж побачити, приховане за найяскравішими областями неможливо.

Незрозуміло що, але виглядає красиво: Hubble прислав на Землю нове фото

Нагадаємо, портал “Знай.ua” повідомляв, астрономи прогнозують, що незабаром Меркурій незабаром може загинути.

Новини по темі:  Самым эффективным охотником среди животных назвали морскую свинью
Previous Курйозна обмовка "голосу" Кремля та шалений пранк від бабусі. Позитивні новини тижня
Next Українські вірмени вшанували жертв найстрашнішої трагедії свого народу

You might also like

Израильский стартап создал чехол для iPhone со встроенным Android-смартфоном

Компания ESTI запустила на Kickstarter сбор средств для необычного чехла и уже собрала более 180 тысяч долларов. Разработка Eye представляет собой чехол для iPhone, в который встроен полноценный Android-смартфон, пишет

В МГУ разобрались в сортах «начинки» нанотрубок

Химики из Московского государственного университета исследовали виды «начинки» углеродных нанотрубок и выяснили, как ведут себя электроны самой нанотрубки и как включенные в нее химические соединения влияют на свойства структуры, говорится

Вчені заявили про нову властивість легенів

Легені ссавців можуть брати участь у кровотворенні Міжнародна група вчених з Каліфорнійського університету в Сан-Франциско провела серію досліджень і експериментів, в результаті чого дійшла висновку, що легені ссавців виконують не