26.04.2017 100 Views

Незрозуміло що, але виглядає красиво: Hubble прислав на Землю нове фото

Хаббл сфотографував найяскравішу галактику Всесвіту, яку приховувала "зірка переднього плану"

Незрозуміло що, але виглядає красиво: Hubble прислав на Землю нове фото

Космічний телескоп «Хаббл» зробила знімок невидимої для землян найяскравішої галактики Всесвіту — NGC 7250. Вона розташована в сузір’ї Ящірки, але її світло на фото перебила всього одна зірка TYC 3203-450-1.

Галактика NGC 7250 розташована в 45 мільйонах світлових років від нашої планети. У деяких її областях продовжують зароджуватися нові зірки. Іноді там спостерігаються спалахи наднових, а всього в галактиці кілька мільярдів об’єктів, що світяться.

Але зірка TYC 3203-450-1 затьмарює своїм світлом всю галактику цілком. Він розташована між NGC 7250 і Землею. Це і пояснює величезну різницю в яскравості для спостерігачів з Сонячної системи. Якби зірка була частиною галактики, то її не можна було розрізнити.

Астрономи називають такі космічні тіла «зірками переднього плану». Вони заважають вченим робити якісні фотографії інших об’єктів в космосі і визначати відстані між дуже віддаленими від Землі об’єктами.

Частково цю проблему вдалося вирішити за допомогою спеціальної програми. Вона обробляє знімки і майже повністю позбавляє від світла зірок переднього плану. Але все ж побачити, приховане за найяскравішими областями неможливо.

Незрозуміло що, але виглядає красиво: Hubble прислав на Землю нове фото

Нагадаємо, портал «Знай.ua» повідомляв, астрономи прогнозують, що незабаром Меркурій незабаром може загинути.

Previous Курйозна обмовка "голосу" Кремля та шалений пранк від бабусі. Позитивні новини тижня
Next Українські вірмени вшанували жертв найстрашнішої трагедії свого народу

You might also like

Объяснено возрождение жизни после Великого вымирания

Палеонтологи из Калифорнийского университета в Дэвисе (США) выяснили, каким образом рептилии могли всего лишь за три миллиона лет «завоевать» океаны, опустевшие после глобального вымирания в конце пермского периода.

Мужское население Европы превысило женское впервые за 250 лет

Впервые за всю историю наблюдений, которая ведется с переписи 1749 года, мужчин в Швеции стало больше, чем женщин.

Apple готовится представить новые iPad в конце марта — источник

Инсайдеры уверяют, что новые планшеты iPad покажут уже совсем скоро — в период с 20 по 24 марта. Новые модели при этом сразу появятся на официальном сайте и в магазинах