Главная / Наука та медицина / Незрозуміло що, але виглядає красиво: Hubble прислав на Землю нове фото

Незрозуміло що, але виглядає красиво: Hubble прислав на Землю нове фото

Хаббл сфотографував найяскравішу галактику Всесвіту, яку приховувала "зірка переднього плану"

Незрозуміло що, але виглядає красиво: Hubble прислав на Землю нове фото

Космічний телескоп «Хаббл» зробила знімок невидимої для землян найяскравішої галактики Всесвіту — NGC 7250. Вона розташована в сузір’ї Ящірки, але її світло на фото перебила всього одна зірка TYC 3203-450-1.

Галактика NGC 7250 розташована в 45 мільйонах світлових років від нашої планети. У деяких її областях продовжують зароджуватися нові зірки. Іноді там спостерігаються спалахи наднових, а всього в галактиці кілька мільярдів об’єктів, що світяться.

Але зірка TYC 3203-450-1 затьмарює своїм світлом всю галактику цілком. Він розташована між NGC 7250 і Землею. Це і пояснює величезну різницю в яскравості для спостерігачів з Сонячної системи. Якби зірка була частиною галактики, то її не можна було розрізнити.

Астрономи називають такі космічні тіла «зірками переднього плану». Вони заважають вченим робити якісні фотографії інших об’єктів в космосі і визначати відстані між дуже віддаленими від Землі об’єктами.

Частково цю проблему вдалося вирішити за допомогою спеціальної програми. Вона обробляє знімки і майже повністю позбавляє від світла зірок переднього плану. Але все ж побачити, приховане за найяскравішими областями неможливо.

Незрозуміло що, але виглядає красиво: Hubble прислав на Землю нове фото

Нагадаємо, портал «Знай.ua» повідомляв, астрономи прогнозують, що незабаром Меркурій незабаром може загинути.

Новини по темі:  Богатые мужчины оказались неверными мужьями