26.04.2017 96 Views

Жінка встановила рекорд перебування в космосі

Пеґґі Уїтсон провела в космосі 534 дні, а до кінця місії на її рахунку буде 650 днів на орбіті

Жінка встановила рекорд перебування в космосі

Американський астронавт NASA Пеґґі Уїтсон установила новий рекорд за тривалістю перебування в космосі. Вона на сьогоднішній день і далі перебуває на борту Міжнародної космічної станції у складі місії.

Про це повідомляється на сайті агентства. 24 квітня завершився п’ятий місяць безперервного перебування Уїтсон на МКС. Вона взагалі провела в космосі 534 дні, але її місія все ще триває.

Це не єдиний рекорд на рахунку Уїтсон на службі NASA. У 2008 році вона стала першою жінкою — командиром екіпажу МКС. У 2017-му Пеґґі вдалося вдруге поспіль очолити станцію.

Нинішня місія на МКС стала для Уїтсон третьою тривалою. У березні 2017 року її вирішили продовжити до початку осені. Загальний час перебування жінки-астронавта на орбіті складе 650 днів. За час експедицій на МКС Уїтсон вісім разів виходила у відкритий космос, де в цілому провела понад 53 години.

Жінка встановила рекорд перебування в космосі

Нагадаємо, портал «Знай.ua» повідомляв, вчені NASA побачили на поверхні Сонця аномальні явища.

Previous Реакція на фейл Захарової та собака, який став "котом". Тренди Мережі
Next Шантажист-хабарник: на Луганщині "на гарячому" спіймали заступника командира роти

You might also like

Названы самые подходящие для жизни звезды

Астрономы из США назвали группу звезд, которая больше остальных подходит на наличие в их окрестностях потенциально обитаемых экзопланет.

Вакуум увеличил КПД солнечных батарей

Инженеры из Швейцарского федерального института технологий Лозанны нашли способ усовершенствовать перовскитные солнечные батареи (ПСБ), увеличивая площадь фотоэлементов и сохраняя высокую эффективность преобразования света в электричество.

Пострадавшую от мангуста черепаху оснастили колесами

Индийские ветеринары установили самке черепахи колеса вместо пары передних конечностей.