25.04.2017 104 Views

Психологи виявили новий стан людини

Дослідники відкрили досі невідомий психічний стан людини

Психологи виявили новий стан людини

Міжнародна група вчених з Британського університету провела серію досліджень психіки людини за допомогою психотропних препаратів, в результаті яких фахівцям вдалося зафіксувати досі невідомий тип свідомості людини.

Дослідники вирішили провести серію експериментів із забороненими препаратами і перевірити, як кожен з них впливає на активність головного мозку і в які нетрі свідомості здатен завести. Про результати своєї наукової роботи фахівці написали в періодичному виданні університету.

В кінцевому підсумку дослідникам вдалося зафіксувати дуже незвичайний стан мозку піддослідного: щось середнє між бадьорістю та сном. Поки що нічого більш вчені сказати не можуть: попереду довгі місяці дослідження нової «знахідки». В університеті не виключають, що це може бути як унікальним рівнем психічного свідомості, так і новим видом психічного розладу.

Раніше інформаційний портал «Знай.ua» післо про те, що психологи розповіли про новий спосіб контролювати власні бажання.

Previous Катання на кабріолеті та купання з китами. Пенсіонерка навчає користувачів робити "спецефекти"
Next Царьову-молодшому суд відмовив у виселенні з будинку переселенців

You might also like

В Дагестане обнаружили древнее захоронение людей

Археологи из Дагестанского научного центра РАН обнаружили в селе Алмак захоронение, датируемое восьмым или девятым веком нашей эры.

В Киеве рассказали об убытках космической отрасли из-за разрыва связей с Россией

Ракетно-космическая отрасль Украины потеряла миллионы долларов в результате прекращения сотрудничества с Россией.

Вчені назвали найбільшу небезпеку дієт

Голодування негативно впливає на роботу мозку Вчені довели, що відмова від їжі спричиняє відмирання клітин мозку. Про це повідомляє сайт gogetnews.info. Вплив дієт, які спрямовані на різке зниження ваги тіла,