22.04.2017 174 Views

Хто б міг подумати: боязнь стоматологів пов’язали з зубами

Фахівці пояснили, чим загрожує боязнь стоматологів

Хто б міг подумати: боязнь стоматологів пов'язали з зубами

Міжнародна група вчених з Лондонського університету стоматології провела серію досліджень, в результаті яких дійшла висновку, що ті люди, які бояться відвідувати стоматолога, як не дивно, частіше страждають від проблем із зубами.

Як повідомляє «VladTime», стоматологи з’ясували, що люди з дентофобією частіше за інших стикаються з проблемою випадіння зубів або карієсу в порівнянні з тими, хто регулярно відвідує стоматологічний кабінет з метою профілактики.

Також дослідження показали, що боязнь кабінету дантиста змушує людей обирати короткострокове лікування перед довгостроковим. Наприклад, пацієнт швидше вирішиться повністю позбутися зуба, ніж методично відвідувати лікаря, щоб вилікувати його.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал «Знай.ua» повідомляв про те, що в Росії поставили пам’ятник зубному болю.

Previous Американська бабця-фокусниця кумедно розіграла свого чоловіка
Next Негода відступила з Дніпра, а накрила Одещину

You might also like

Астрономы обнаружили рождающую звезды черную дыру

Международная группа астрофизиков провела наблюдения за отдаленным галактическим скоплением и обнаружила, что источником газа, падающего на ядро галактики, являются холодные молекулярные облака.

Марс виявився космічним мандрівником

Головний провокатор "космічного пінг-понгу" — Юпітер Вчені заявили, що Марс колись знаходився зовсім в іншому місці та сформувався далеко від своєї сучасної орбіти, імовірно, у головному поясі астероїдів. Про це

Незрозуміло що, але виглядає красиво: Hubble прислав на Землю нове фото

Хаббл сфотографував найяскравішу галактику Всесвіту, яку приховувала "зірка переднього плану" Космічний телескоп «Хаббл» зробила знімок невидимої для землян найяскравішої галактики Всесвіту — NGC 7250. Вона розташована в сузір’ї Ящірки, але