14.04.2017 150 Views

Креветки Pink Floyd з’явилися в глибинах океану

Назву представники нового виду отримали через гігантську рожеву клешню

Креветки Pink Floyd з'явилися в глибинах океану

Новий вид креветок, яких виявили поблизу Тихоокеанського узбережжя, вчений назвав на честь відомого рок-гурту Pink Floyd. 

Про це повідомляє ВВС.

Synalpheus pinkfloydi відрізняються від звичайних креветок величезною клешнею, розміром з половину тулуба. Нею представники цього виду видають різкі звуки, що нагадують збройні постріли. 

Креветки Pink Floyd з'явилися в глибинах океану

Таку назву креветки отримали через характерний рожевий колір клешні. Таким чином дослідник хотів віддати данину поваги улюбленому гурту.

Як раніше повідомляв портал «Знай.ua», у В’єтнамі науковці виявили незвичайного таргана з напівпрозорим німбом над головою.

Previous УПЛ: Розклад і результати матчів чемпіонату України
Next У Кремлі відреагували на рішення ЄСПЛ присудити компенсацію родичам загиблих у Беслані

You might also like

Трансгендер подал в суд на создателей Dota 2 за обращение «оно»

Переводчица-трансгендер, работавшая в компании Valve Corporation, подала в суд на бывшего работодателя за дискриминацию по половому признаку и эксплуатацию труда.

Женщин назвали сильной стороной ИГ

Исследователи из Университета Майами пришли к выводу, что женщины играют важную роль в обеспечении связи между членами террористической организации «Исламское государство» (ИГ, ИГИЛ, запрещена в России), а также содействуют распространению

Біля берегів Пташиного острова знайшли кладовище кораблів

Довжина найбільшого з суден склала 138 метрів Біля берегів Пташиного острова в Мексиканській затоці уфолог Скотт Уорінг виявив кладовище затонулих кораблів. Про це повідомив портал «gogetnews». Як виявилося, спеціаліст завдяки