11.04.2017 268 Views

Вчені перерахували непотрібні органи

Британські вчені розповіли, які органи більше не потрібні людині

Вчені перерахували непотрібні органи

Група вчених з Британського університету провела серію аналізів роботи людського організму і назвала органи, без яких сучасна людина цілком успішно може обходитися.

До списку непотрібних органів увійшли:

Зуби мудрості — ждя древньої людини вони були допоміжним засобом для пережовування волокнистої їжі. Сьогодні вони практично не задіюються в повсякденному житті.

Апендикс — колись був незамінним елементом в процесі травлення, а зараз лише приносить багато проблем і незручностей.

Копчик (нижня частина хребта) — те, що залишилося від хвоста, яким володів примат.

Вушні м’язи — раніше м’язові залишки допомагали людині краще вловлювати нечіткі звуки.

Третє віко (знаходиться у внутрішньому куті ока) — це модифікована оболонка, яка служила захисним шаром для птахів під час перельоту. Для людини ж вона не несе ніякої користі.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал «Знай.ua» повідомляв про те, що група шведських дослідників виявила найдавніший організм, який коли-небудь жив на планеті Земля.

Previous НЛО показалося у небі над Нью-Йорком - відео
Next Купить бу лыжи в Кривом Роге

You might also like

Трансгенные мыши победили белок-«зомби»

Нейробиологи под руководством Дэвида Харриса (David Harris) из Бостонского университета вывели мышей, чьи нейроны оказались устойчивыми к прионным инфекциям.

Зоологи знайшли байдужих комарів

Комарі у тропічних лісах харчуються органічними речовинами Група вчених відкрила п’ять нових видів комарів, серед яких знайшли таких представників комах, які виявились байдужими до людської крові. Про результати досліджень написали

Найдены предки «хоббитов»

Благодаря новым находкам на острове Флорес (Индонезия) ученые убедились в том, что «хоббиты» (карликовые гоминиды ростом в один метр и с объемом мозга как у шимпанзе) с этого острова на