30.03.2017 183 Views

Популяцію рідкісних тигрів помітили в Таїланді — відео

Кількість тигрів на планеті скоротилась зі 100 тисяч до майже чотирьох тисяч особин

Популяцію рідкісних тигрів помітили в Таїланді - відео

Одну з популяцій рідкісного індокитайського тигра побачили у національному парку в Таїланді.

Відео цих загадкових тварин показали в YouTube.

Нова популяція складається з десятка особин. На сьогодні відомо про 250 тигрів цього виду і, за словами спеціалістів, популяція знаходиться під загрозою вимирання, до цього також приклали свою руку браконьєри.

«Ця новина — не що інше, як диво», — поділився враженнями про знайдених тигрів директор організації із захисту тварин Джон Гудрич.

За словами представника організації «Freeland and Panthera», до цієї знахідки було відомо лише про одну популяцію тварин.

«Посилення антибраконьєрських патрулів і дії правоохоронних органів зіграли вирішальну роль в збереженні популяції тигра шляхом забезпечення безпечного середовища для їх розмноження», — додали працівники національного парку.

За останні сто років чисельність усіх тигрів на планеті знизилась зі ста тисяч до всього 3 900 особин.

Як повідомляв раніше інформаційний портал «Знай.ua», на півночі Австралії виявили рідкісну тварину, схожу на тасманійського тигра, якого вважали зниклим з лиця Землі.

Новини по темі:  Карта показала точки вспышек будущей Эболы
Previous На Алясці помітили унікальне "діамантове світло"
Next За організований психічнохворою мітинг "поляків" обіцяли по 200 грн – СБУ

Похожие новости

Автоматические кофемашины Delonghi — надежность и качество

В итальянском бренде Delonghi совмещаются узнаваемые технологии и дизайн. Новини по темі:  НАСА показало детальное видео Плутона

Универсальные способы энергосбережения для вашего жилища

Можно ли сэкономить на оплате коммунальных услуг без снижения уровня комфорта? Новини по темі:  Ученые узнали о захвате Мирового океана осьминогами и кальмарами

Ставки на киберспорт в БК 1хбет

Киберспорт становится все популярнее среди клиентов букмекерских контор. Новини по темі:  Первая ступень Falcon 9 жестко приземлилась на плавучую платформу