30.03.2017 138 Views

Популяцію рідкісних тигрів помітили в Таїланді — відео

Кількість тигрів на планеті скоротилась зі 100 тисяч до майже чотирьох тисяч особин

Популяцію рідкісних тигрів помітили в Таїланді - відео

Одну з популяцій рідкісного індокитайського тигра побачили у національному парку в Таїланді.

Відео цих загадкових тварин показали в YouTube.

Нова популяція складається з десятка особин. На сьогодні відомо про 250 тигрів цього виду і, за словами спеціалістів, популяція знаходиться під загрозою вимирання, до цього також приклали свою руку браконьєри.

«Ця новина — не що інше, як диво», — поділився враженнями про знайдених тигрів директор організації із захисту тварин Джон Гудрич.

За словами представника організації «Freeland and Panthera», до цієї знахідки було відомо лише про одну популяцію тварин.

«Посилення антибраконьєрських патрулів і дії правоохоронних органів зіграли вирішальну роль в збереженні популяції тигра шляхом забезпечення безпечного середовища для їх розмноження», — додали працівники національного парку.

За останні сто років чисельність усіх тигрів на планеті знизилась зі ста тисяч до всього 3 900 особин.

Як повідомляв раніше інформаційний портал «Знай.ua», на півночі Австралії виявили рідкісну тварину, схожу на тасманійського тигра, якого вважали зниклим з лиця Землі.

Новини по темі:  Вокруг Ангкор-Вата обнаружены гигантские средневековые города
Previous На Алясці помітили унікальне "діамантове світло"
Next За організований психічнохворою мітинг "поляків" обіцяли по 200 грн – СБУ

Похожие новости

Ученые узнали о захвате Мирового океана осьминогами и кальмарами

Одновременно с разрушением коралловых рифов и вымиранием рыб океаны планеты заполонили головоногие моллюски. Новини по темі:  Ученые установили вред звезд шоу-бизнеса

Кістки віком 3 мільйони років змусили вчених переглянути мовну теорію

Імовірно, перша "людська" мова з'явилась три мільйони років назад Група вчених з Африки та Сполучених Штатів дослідила кістки стародавніх гомінідів Homo naledi та виявили цікаву особливість будови їх черепа. Homo

Особенности автомобильной резины корейского производства

Kumho Solus KH17 – высокопродуктивные летние шины, предназначенные для легкового транспортного средства. Новини по темі:  Доказаны противораковые свойства грецких орехов