30.03.2017 229 Views

Популяцію рідкісних тигрів помітили в Таїланді – відео

Кількість тигрів на планеті скоротилась зі 100 тисяч до майже чотирьох тисяч особин

Популяцію рідкісних тигрів помітили в Таїланді - відео

Одну з популяцій рідкісного індокитайського тигра побачили у національному парку в Таїланді.

Відео цих загадкових тварин показали в YouTube.

Нова популяція складається з десятка особин. На сьогодні відомо про 250 тигрів цього виду і, за словами спеціалістів, популяція знаходиться під загрозою вимирання, до цього також приклали свою руку браконьєри.

“Ця новина – не що інше, як диво”, – поділився враженнями про знайдених тигрів директор організації із захисту тварин Джон Гудрич.

За словами представника організації “Freeland and Panthera”, до цієї знахідки було відомо лише про одну популяцію тварин.

“Посилення антибраконьєрських патрулів і дії правоохоронних органів зіграли вирішальну роль в збереженні популяції тигра шляхом забезпечення безпечного середовища для їх розмноження”, – додали працівники національного парку.

За останні сто років чисельність усіх тигрів на планеті знизилась зі ста тисяч до всього 3 900 особин.

Як повідомляв раніше інформаційний портал “Знай.ua”, на півночі Австралії виявили рідкісну тварину, схожу на тасманійського тигра, якого вважали зниклим з лиця Землі.

Новини по темі:  Создана звуковая отвертка
Previous На Алясці помітили унікальне "діамантове світло"
Next За організований психічнохворою мітинг "поляків" обіцяли по 200 грн – СБУ

You might also like

Археологи розшукали предка найбільшого динозавра

Палеонтологи з'ясували, що скам'янілості, які зберігалися в Національному музеї природної історії, належать древньому предкові сімейства тиранозаврів Дослідники з лондонського Імперського коледжу встановили, що скам’янілі кістки в сховище паризького Національного музею

Археологи знайшли стародавню мумію знатного єгиптянина

На ній були вдягнені маска і намисто Археологи виявили в єгипетському некрополі Куббет-ель-Хава стародавню гробницю єгиптянина Шемая. Про це повідомляє Ahramonline. Шевай був молодшим братом номарха (великого проводиря) Саренпута II,

Обнаружен новый тип древнеримского оружия устрашения

Археологи, ведущие раскопки поля битвы римского периода в Шотландии, открыли ранее неизвестный тип метательных снарядов: камень для пращи, который в полете издавал устрашающий свист. Новини по темі:  Установлены неизвестные обстоятельства