30.03.2017 212 Views

Популяцію рідкісних тигрів помітили в Таїланді — відео

Кількість тигрів на планеті скоротилась зі 100 тисяч до майже чотирьох тисяч особин

Популяцію рідкісних тигрів помітили в Таїланді - відео

Одну з популяцій рідкісного індокитайського тигра побачили у національному парку в Таїланді.

Відео цих загадкових тварин показали в YouTube.

Нова популяція складається з десятка особин. На сьогодні відомо про 250 тигрів цього виду і, за словами спеціалістів, популяція знаходиться під загрозою вимирання, до цього також приклали свою руку браконьєри.

«Ця новина — не що інше, як диво», — поділився враженнями про знайдених тигрів директор організації із захисту тварин Джон Гудрич.

За словами представника організації «Freeland and Panthera», до цієї знахідки було відомо лише про одну популяцію тварин.

«Посилення антибраконьєрських патрулів і дії правоохоронних органів зіграли вирішальну роль в збереженні популяції тигра шляхом забезпечення безпечного середовища для їх розмноження», — додали працівники національного парку.

За останні сто років чисельність усіх тигрів на планеті знизилась зі ста тисяч до всього 3 900 особин.

Як повідомляв раніше інформаційний портал «Знай.ua», на півночі Австралії виявили рідкісну тварину, схожу на тасманійського тигра, якого вважали зниклим з лиця Землі.

Previous На Алясці помітили унікальне "діамантове світло"
Next За організований психічнохворою мітинг "поляків" обіцяли по 200 грн – СБУ

You might also like

Ускоритель частиц раскрыл природу странной ДНК

Молекулярные биологи из Шеффилдского университета раскрыли механизм размножения ДНК в клетках, который долгое время ускользал от ученых.

Найдена причина неизлечимости рака кожи

Ученые из Лангонского медицинского центра при Нью-Йоркском университете выяснили, почему для некоторых пациентов с раком кожи иммунотерапия оказывается бесполезной.

Зоологи готуються «поговорити» з дельфінами

Вчені поговорять з дельфінами на їх мові Група вчених зі Швеції збирається по-серйозному поговорити з найзагадковішими ссавцями – дельфінами. Дослідники намагаються розшифрувати їх мову. Для цього розробили спеціальну технологію, яка