30.03.2017 193 Views

На Алясці помітили унікальне “діамантове світло”

Хоча за Полярним колом все ще лютують морози, але у дельті річки Колевілле температура сягнула рекордних позначок

На Алясці помітили унікальне "діамантове світло"

Дослідники зафіксували незвичайне природне явище на Алясці. Сонячні промені утворили ореол – 20-градусне гало, яке сяяло кристалами криги.

Про це повідомляє Spaceweather.com.

Хоча за Полярним колом все ще лютують морози, але у дельті річки Колевілле температура сягнула рекордних позначок.

На Алясці помітили унікальне "діамантове світло"

Автор знімків Джеймс Хелмерікс запевнив, що це не єдиний подібний випадок за останній час – таке випромінювання може давати тепло через “діамантовий пил”,на який воно спрямоване.

Слід відзначити, що діамантовий пил – це утворення із кількох кристалів криги, які можуть достатньо довго утримуватися за низьких температур. При сонячному світлі їх блиск нагадує переливи діамантів, тому це явище і отримало таку назву.

На Алясці помітили унікальне "діамантове світло"

Нагадаємо, раніше портал “Знай.ua” повідомляв, що масштабне родовище нафти знайшли на Алясці. Фахівці визначили кількість запасів у 1,2 мільярда барелів: саме стільки могло накопичитися за останні десятиліття.

Новини по темі:  О диете средневековых европейцев узнали благодаря пыльце из выгребных ям
Previous "Злазь з хреста, я принесла заставу!": юзери жартують з раптового звільнення Насірова
Next Популяцію рідкісних тигрів помітили в Таїланді - відео

You might also like

Первая ступень Falcon 9 успешно приземлилась на плавучую платформу

Первая ступень ракеты-носителя Falcon 9, стартовавшей в пятницу, 27 мая, с космодрома на мысе Канаверал в США с таиландским телекоммуникационным спутником Thaicom 8, успешно приземлилась на платформе в Атлантическом океане.

Хробаки допоможуть людству перемогти пластик

Гусениці воскової молі можуть рекордними темпами поїдати найнебезпечніший вид пластику – поліетилен Гусінь звичайної воскової молі, яка пожирає бджолині стільники у вуликах, допоможе людству вирішити проблему з утилізацією різних видів

Українські вчені добули газ з водоростей

Українські науковці знайшли спосіб добувати газ з водоростей Наукові працівники Кременчуцького національного університету знайшли вирішення енергетичної проблеми України. “Вчені запропонували добувати газ із синьо-зелених водоростей”, – повідомляє сайт 5 каналу.