30.03.2017 161 Views

Російські ЗМІ б’ють на сполох: величезна комета рухається на Москву, а не на Землю

Російські ЗМІ знову відзначилися "сенсацією"

Російські ЗМІ б'ють на сполох: величезна комета рухається на Москву, а не на Землю

У квітні в небі можна буде спостерігати дивовижне видовище — величезна і дуже яскрава комета Туттля-Джакобіні-Кресака пронесеться над планетою.

Манія величі Росії, мабуть, поширюється навіть на небесні тіла. У місцевих СМІ з’явилася інформація, що комета рухається саме на Москву.

Прес-служба столичного планетарію попередила мешкаців міста, що вони зможуть чітко розгледіти комету 13 квітня, коли вона наблизиться до Землі на мінімальну відстань — 21 231 152 кілометри.

Москвичам порадили вже 30 березня озброїтися біноклями і дивитися в небо. Цього дня небесне тіло перейде в сузір’я Дракона, і його блиск посилюватиметься із кожним днем.

За словами фахівців, комета Туттля-Джакобіні-Кресака надзвичайно яскрава — у 1973 році земляни змогли побачити її неозброєним оком.

Як раніше повідомляв інформаційний портал «Знай.ua», гігантська комета у квітні підійде до Землі.

Новини по темі:  Биологи определились с десяткой лучших животных и растений года
Previous Археологи знайшли палац правителя стародавньої цивілізації
Next В уряді погодились, що лише 10% українських доріг придатні для сучасного транспорту

Похожие новости

Причиной вымирания древних медведей оказалась их склонность к семейной жизни

Палеонтологи из Постдамского университета исследовали ДНК пещерных и бурых медведей, проживавших на территории современной Испании, и выяснили, что вымершие животные создавали аналоги семей и были более оседлыми, чем обычные медведи.

Ученые вычислили погрешность измерений фитнес-браслетов

Ученые определили, что при измерении сердечного ритма популярные фитнес-браслеты в среднем ошибаются на 25 ударов в минуту. Новини по темі:  В Дагестане обнаружили древнее захоронение людей

Обнаружена крупнейшая потенциально обитаемая планета

Астрофизики из США и Южной Кореи обнаружили в окрестностях двойной звезды экзопланету, которая является крупнейшим из известных спутников в такого типа системах. Новини по темі:  В Дагестане обнаружили древнее захоронение