30.03.2017 212 Views

Російські ЗМІ б’ють на сполох: величезна комета рухається на Москву, а не на Землю

Російські ЗМІ знову відзначилися "сенсацією"

Російські ЗМІ б'ють на сполох: величезна комета рухається на Москву, а не на Землю

У квітні в небі можна буде спостерігати дивовижне видовище — величезна і дуже яскрава комета Туттля-Джакобіні-Кресака пронесеться над планетою.

Манія величі Росії, мабуть, поширюється навіть на небесні тіла. У місцевих СМІ з’явилася інформація, що комета рухається саме на Москву.

Прес-служба столичного планетарію попередила мешкаців міста, що вони зможуть чітко розгледіти комету 13 квітня, коли вона наблизиться до Землі на мінімальну відстань — 21 231 152 кілометри.

Москвичам порадили вже 30 березня озброїтися біноклями і дивитися в небо. Цього дня небесне тіло перейде в сузір’я Дракона, і його блиск посилюватиметься із кожним днем.

За словами фахівців, комета Туттля-Джакобіні-Кресака надзвичайно яскрава — у 1973 році земляни змогли побачити її неозброєним оком.

Як раніше повідомляв інформаційний портал «Знай.ua», гігантська комета у квітні підійде до Землі.

Новини по темі:  Microsoft уволит 1,8 тысячи сотрудников мобильного подразделения
Previous Археологи знайшли палац правителя стародавньої цивілізації
Next В уряді погодились, що лише 10% українських доріг придатні для сучасного транспорту

Похожие новости

Вченим відкрилась загадка крижаної людини

Вчені назвали точну причину загибелі "крижаної людини" Еці Швейцарські антропологи дослідили мумію людини Еці, яка пролежала понад 5 тисяч років в Альпах та дійшли висновку, що вона загинула від переохолодження.

Обнаружена крупнейшая потенциально обитаемая планета

Астрофизики из США и Южной Кореи обнаружили в окрестностях двойной звезды экзопланету, которая является крупнейшим из известных спутников в такого типа системах. Новини по темі:  Названа самая большая опасность ожирения

Инфракрасный свет научились превращать в видимый

Ученые разработали соединение, которое способно превращать свет в ближнем инфракрасном диапазоне в широкополосной белый свет. Новини по темі:  Пострадавшую от мангуста черепаху оснастили колесами