30.03.2017 252 Views

Російські ЗМІ б’ють на сполох: величезна комета рухається на Москву, а не на Землю

Російські ЗМІ знову відзначилися "сенсацією"

Російські ЗМІ б'ють на сполох: величезна комета рухається на Москву, а не на Землю

У квітні в небі можна буде спостерігати дивовижне видовище – величезна і дуже яскрава комета Туттля-Джакобіні-Кресака пронесеться над планетою.

Манія величі Росії, мабуть, поширюється навіть на небесні тіла. У місцевих СМІ з’явилася інформація, що комета рухається саме на Москву.

Прес-служба столичного планетарію попередила мешкаців міста, що вони зможуть чітко розгледіти комету 13 квітня, коли вона наблизиться до Землі на мінімальну відстань – 21 231 152 кілометри.

Москвичам порадили вже 30 березня озброїтися біноклями і дивитися в небо. Цього дня небесне тіло перейде в сузір’я Дракона, і його блиск посилюватиметься із кожним днем.

За словами фахівців, комета Туттля-Джакобіні-Кресака надзвичайно яскрава – у 1973 році земляни змогли побачити її неозброєним оком.

Як раніше повідомляв інформаційний портал “Знай.ua”, гігантська комета у квітні підійде до Землі.

Новини по темі:  НЛО показалося у небі над Нью-Йорком - відео
Previous Археологи знайшли палац правителя стародавньої цивілізації
Next В уряді погодились, що лише 10% українських доріг придатні для сучасного транспорту

You might also like

Назван главный способ борьбы со старением

Биологи из Индианского университета выяснили, что депрессия и стресс отражаются не только на внешности человека, но и оказывают куда более глубокое воздействие на человеческий организм, изменяя активность генов. Новини по

Hubble показав зіткнення галактик

Телескоп сфотографував пару зіткненних галактик Антени На відстані близько 60 мільйонів світлових років від нас у південному сузір’ї Ворон зіткнулися дві великі галактики, які за каталогом носять назви NGC 4038

Инфракрасный свет научились превращать в видимый

Ученые разработали соединение, которое способно превращать свет в ближнем инфракрасном диапазоне в широкополосной белый свет. Новини по темі:  На 3D-принтере впервые распечатан «самолет»