Главная / Чудасії / У Мережі з’явилося відео, на якому чоловік занурюється у воду за -60

У Мережі з’явилося відео, на якому чоловік занурюється у воду за -60

У Мережі з’явилося відео, на якому чоловік занурюється у воду за -60

За три дні ролик подивилися майже чверть мільйона разів.

Громадянин Японії вирішив зануритися у водойму за -60 під час свого перебування в Якутії. Відео про цей експеримент з’явилося на YouTube і за три дні зібрало майже чверть мільйона переглядів.

Сталося все біля поселення Оймякон. У ролику видно, як чоловік у спідньому вибігає з криками з мікроавтобуса, занурюється до річки та швидко тікає назад.

За його словами, зробив він це задля того, «аби пізнати російську душу».

Нагадаємо, раніше з'явилися світлини, як мер Києва Віталій Кличко разом зі своїми заступниками, главами районів столиці та депутатами Верховної Ради та Київради зранку, 19 січня, пірнув у Хрещенську воду. А також репортаж з місця, де занурювалися Ляшко та Саакашвілі.

ВідеоГолі та мокрі: купання в ополонках українці перетворили на екстремальні запливи

Тисячі українців по всій країні сьогодні скупалися в ополонках. З вересками, криками та — обов'язково — із селфі. У Києві обладнали десяток місць для занурення у крижану воду. Біля кожного чергують медики та рятувальники. Але прихильники зимових купань пішли далі — перетворили релігійне свято на екстремальне і замість трьох коротких занурень влаштували запливи на швидкість та екстремальні спуски у воду.

У Мережі з’явилося відео, на якому чоловік занурюється у воду за -60

Новини по темі:  Роздягання Аліни Гросу для чоловічого журналу й крісло-"готель" авіакомпанії Emirates. Тренди Мережі