Главная / Чудасії / В Індії жителі прийняли закрижанілі екскременти за позаземний об’єкт

В Індії жителі прийняли закрижанілі екскременти за позаземний об’єкт

В Індії жителі прийняли закрижанілі екскременти за позаземний об'єкт

Деякі люди навіть взяли частинки знахідки собі додому.

На індійське поселення Фазильпур Бадлі впав шматок криги вагою 10-12 кг, який, на думку офіційних осіб, є закрижанілими людськими відходами з літака, повідомляє BBC.

Чиновник Вівек Каліа розповів, що дуже важкий шматок криги впав з неба зранку. Жителі селища вибігли зі своїх домівок, аби дізнатись, що сталось. Деякі з них подумали, що це позаземний об’єкт, інші – що це якийсь небесний камінь, а хтось навіть взяв його частинки собі додому.

В Індії жителі прийняли закрижанілі екскременти за позаземний об'єкт

Проте представник метеорологічного департаменту вивчив невеликий зразок та запевнив, що це точно не метеорологічний об'єкт. Невдовзі буде проведена експертиза, але вже зараз Вівек Каліа впевнений, що на селище впали заморожені відходи з літака. 

Зазвичай, під час перельоту людські відходи зберігаються в спеціальних резервуарах та викидаються, коли літак вже приземлився. Проте іноді трапляється так, що вони витікають у польоті, замерзають і падають на землю. Такі заморожені відходи називають «синім льодом» через специфічний колір, який їм надають різні хімікати, що використовують в туалетах літака для зменшення запаху.

Нагадаємо, що американський літак був змушений здійснити екстрену посадку через неприйнятну поведінку пасажира. Він замастив фекаліями стіни кабінок бортових туалетів, зняв з себе сорочку та чи то намагався прибрати, чи ще дужче розмазував екскременти, після чого хотів змити свою сорочку в унітазі.

Новини по темі:  "Пухнаста екскурсія": лисиця стала пасажиром Лондонського автобуса