Главная / Чудасії / Плавці, пенсіонерки і навіть коні: Росію підкорив флешмоб Satisfaction

Плавці, пенсіонерки і навіть коні: Росію підкорив флешмоб Satisfaction

Плавці, пенсіонерки і навіть коні: Росію підкорив флешмоб Satisfaction

Кількість пародій вражає, відео знімали навіть в ізраїльській армії.

Нещодавно у Росії група курсантів Ульянівського інституту цивільної авіації зняла пародію на кліп діджея Бенні Бенассі Satisfaction, витанцьовуючи у гуртожитку в самій нижній білизні. Незважаючи на критику з боку керівництва ВНЗ, а також інших офіційних осіб, кліп спричинив справжній ажіотаж. Тепер Росією покотився справжній флешмоб пародій, і представники абсолютно різних сфер діяльності знімають подібні відео.

На підтримку курсантів із Ульяновська своє відео зняли російські плавці та плавчині. Вони танцювали під Satisfaction в одному з басейних комплексів.

Взяли участь у флешмобі і біатлоністки. Вони разом зі своїм спортивним спорядженням зняли свою версію відомого кліпу.

Цікаво, що до своєрідної акції приєдналися також представники найнеочікуваніших сфер діяльності. Так, свою пародію створили жокеї кінного спорту.

Зацікавило Мережу і незвичайне відео двох російських пенсіонерок, котрі приєдналися до флешмобу, знявши пародію в одній із типових пострадянських комунальних квартир. Відео поширилося відомими російськими групами у соцмережах.

Звабливу пародію несподівано створили в Ізраїлі. Там флешмоб підтримали дівчата-військові ізраїльської армії.

Цікаво, що долучилися до вірусної акції Satisfaction і українці. Команда України з біатлону також не змогла проігнорувати флешмоб.

Нагадаємо, курсанти російського Ульянівського льотного училища у своєму гуртожитку зняли пародію на кліп італійського діджея Бенні Бенассі Satisfaction

Після цього на підтримку ульянівських студентів подібні відео записали студенти й інших навчальних закладів: сільськогосподарського технікуму та академіх МНС. Обидва відео в цілому повторюють сюжет оригінального ролика – хлопці в трусах, пританцьовуючи, ходять гуртожитком і зображують заняття господарськими справами, а потім разом танцюють.

Новини по темі:  У Литві вівця народила рекордну кількість ягнят