Домой / Чудасії / Ексцентричний мільйонер замовив на день народження свого 12-річного сина двох стриптизерок

Ексцентричний мільйонер замовив на день народження свого 12-річного сина двох стриптизерок

Ексцентричний мільйонер замовив на день народження свого 12-річного сина двох стриптизерок

Відео святкування дня народження швидко стало вірусним.

У Мережі поширюється відео незвичного святкування дня народження 12-річного хлопчика. Справа у тому, що його батько замовив на свято двох стриптизерок і, судячи з відео, хлопцю було трохи ніяково від того.

Відео активно поширюється у YouTube та різних соціальних мережах. На ньому видно, як дві стриптизерки, одягнені у чорну нижню білизну, танцюють навколо хлопчика.

Під час танцю жінки кладуть руки хлопчика собі на груди та інші частини тіла. Усе це відбувається на очах друзів та родичів. Батько хлопчика стоїть поруч, посміхається, заохочує стриптизерок діяти більш розкуто і підбадьорює свого сина.

Як звуть чоловіка, не повідомляється, але його ідентифікували як ексцентричного мільйонера, пише іспанський сайт новин La Vanguardia.

Відео святкування дня народження швидко стало вірусним і багато користувачів у коментарях засудили батька за такий подарунок своєму синові. 

Нагадаємо, у США мама як подарунок замовила своєму 8-річному синові стриптиз. На відео доросла стриптизерка в рожевій білизні танцює на колінах у хлопчика. Відео набрало тисячі переглядів і тисячі негативних коментарів. Люди обурені, що собі дозволяє мати і вважають, що жінку треба кинути за ґрати за розбещення неповнолітніх. 

Новини по темі:  Новий епізод "Гри престолів" помилково опублікували в Мережі раніше прем'єри