Домой / Чудасії / Учені довели, що під час сексу жіночий мозок працює активніше, ніж чоловічий

Учені довели, що під час сексу жіночий мозок працює активніше, ніж чоловічий

Учені довели, що під час сексу жіночий мозок працює активніше, ніж чоловічий

Несподіванкою для дослідників стало й те, що для жінок зорова сексуальна стимуляція важливіша, ніж для чоловіків.

Канадські вчені з університету Макгілла виявили, що під час збудження жіночий мозок більш активний, ніж чоловічий, повідомляє Daily Mail.

Експерти дослідили діяльність мозку добровольців під час перегляду порно за допомогою передових технологій. Під час дослідження вони виявили вищий рівень активності в різних ділянках мозку в жінок, ніж у чоловіків. Учені вважають, що це демонструє, що у чоловічому та жіночому збудженні задіяні різні неврологічні процеси.

Під час експерименту фахівці використовували фМРТ (функціональну магнітно-резонансну томографію) для сканування зображень мозкової активності 40 чоловіків та жінок під час перегляду порно. Одночасно біля їхніх статевих органів були розміщенні камери, що роблять теплові зображення, для фіксації рівня фізіологічної збудженості.

Разом з порно піддослідним показували ситком “Американська сімейка”, щоб відрізнити реакцію мозку на сексуальне збудження від реакції на гумор.

У дослідженні взяли участь 20 чоловіків та 20 жінок віком від 18 до 31 року. До них була висунута низка вимог: вони мали бути нецнотливими гетеросексуалами, яких збуджує гетеросексуальне порно.

Учені виявили, що генітальне збудження у жінок сильніше пов’язане зі змінами в діяльності різних ділянок мозку, ніж у чоловіків. У висновках автори дослідження зазначили, що це несподіванка, оскільки “попередні дослідження показували, що кореляція між суб’єктивним відчуттям збудження та реальним збудженням статевих органів у чоловіків сильніша”.

Учені припустили, що на оцінку жінками збудженості можуть більше впливати візуальні стимули, а не фізіологічні реакції. А також зорова еротична симуляція відіграє більшу роль у жіночому збудженні, ніж у чоловічому. Висновок є особливо цікавим на тлі узвичаєної думки про те, що зорова сексуальна стимуляція більше збуджує чоловіків та є для них більш важливою. 

Новини по темі:  Instagram дівчини-бійця муай-тай та новий конфуз Лаврова. Тренди Мережі

Нагадаємо, що лікарі назвали перелік найбільш незрозумілих та курйозних предметів, які довелось витягати з жінок та чоловіків, що шукали нових сексуальних відчуттів, протягом 2017 року. Зокрема, з жіночих вагін витягали навушники, телефони та свічники