Домой / Чудасії / Дочасні вибори, новий лідер та економічні реформи. Що зірки віщують Україні на 2018 рік

Дочасні вибори, новий лідер та економічні реформи. Що зірки віщують Україні на 2018 рік

Дочасні вибори, новий лідер та економічні реформи. Що зірки віщують Україні на 2018 рік

Владі радять проводити докорінні реформи.

Астрологи певні, саме небесні світила роблять «погоду» на Землі. На «характер» Земляного Собаки наступні 12 місяців впливатиме Уран.

«Уран стабільність не несе, він несе реформи, іноваторські прийоми, можливості, які, використовуючи, наша влада може зробити якісь корисні програми для країни, які відіб'ються и на економіці, і на будь-яких ресурсах», — вважає астролог Олена Осипенко.

2018 рік принесе економічні реформи та допоможе наскладати гроші, утім, розслаблятися не варто, кажуть провидці. Протистояння на Сході триватимуть, а ключові політичні зміни розпочнуться вже за місяць.

«Швидше за все, вибори будуть. У нас є дві карти в прямому положенні, які говорять про те, що буде якесь об'єднання певних сил, яким буде вигідно саме 2018 року розпочати руйнування системи. Будуть чималі гроші в це, вони вже готові і на цьому економити не будуть», — переконує таролог Ольга Соломка.

Таблиця Піфагора, магічний квадрат Дюрера та математичні схеми. Нового лідера серед цифр «побачила» і нумеролог Людмила Жукова.

Новий лідер буде саме в 2018 році. Минулого року я його прорахувала, йому було 42 роки, в цьому році 43. Я вже підозрюю, хто може стати новим лідером, той лідер, який прийде, влаштує не більшу частину населення України», — сказала Людмила Жукова.

Та поки політики намагатимуться вирішити долю країни – екстрасенси радять українцям звернути увагу на здоровя та стосунки в родині.

«Отже, 2018 рік — це рік Земляного собаки. Вона любить все затишне, все натуральне, а найголовніше, це та собачка, яка риє норки. А норки — це наша фактично сім'я, наші обереги, наші цінності», — додала Симона Бородіна, езотерик.

Новини по темі:  У Мережі набирає обертів відео, на якому генпрокурор танцює зі своїм собакою

Звіздарі кажуть, собака – опікуватиме всі знаки, але в разі, якщо його– не дражнитимуть. Таких він просто покусає. Чи справдяться прогнози віщунів, дізнаємось уже скоро. Але зрозуміло одне – усі зміни залежать передусім від нас.

Вікторія Дмитренко

ВідеоНовий лідер та економічні реформи: що зірки віщують Україні на 2018-й рік

ТСН звернулась до астрологів, нумерологів та віщунів, аби запитати, чого очікувати українцям у новому році. Як виявилось, у 2018-му країну чекають як політичні, так і економічні зміни.

Дочасні вибори, новий лідер та економічні реформи. Що зірки віщують Україні на 2018 рік