Домой / Чудасії / Священик-гей купив квартиру своєму чоловікові і лишився безпритульним після розриву з ним

Священик-гей купив квартиру своєму чоловікові і лишився безпритульним після розриву з ним

Священик-гей купив квартиру своєму чоловікові і лишився безпритульним після розриву з ним

Справи у гей-пари йшли добре, однак згодом між ними почалися сварки.

Священик із Великої Британії Філіп Клементс познайомився із привабливим румунським 24-річним хлопцем Флоріном Маріном на сайті знайомств три роки тому. Вони одружилися у квітні цього року, і у них все начебто було непогано, але згодом молодик кинув свого 79-річного чоловіка-священика, і той лишився без даху над головою.

За даними видання Metro, чоловіки, за пропозицією Філіпа, переїхали до Румунії для постійного проживання. Священик продав свій будинок у графстві Кент і купив квартиру у Бухаресті, котру записав на ім'я свого чоловіка Флоріна.

“Я від'їхав до Англії за деякими медичними призначеннями протягом двох тижнів в кінці серпня. Коли я повернувся, у нас виникли розбіжності. Я думав, що він вчиняє нерозумно. Я теж беру на себе певну відповідальність, але вирішив, що в нас немає майбутнього. Я був дуже самотнім, не знав мови, не мав жодного друга”, – розповідає Клементс.

Флорін часто не з'являвся вдома до ранку, вночі відвідував клуби, а чоловікові казав, що такі місця для молоді, а не пенсіонерів.

“Він сказав, що мені не дозволено ходити в клуб. Це не для старих людей. У моєму серці я не приймав це, але я довіряв йому”, – казав священик.

Священик-гей купив квартиру своєму чоловікові і лишився безпритульним після розриву з ним

Згодом вони розійшлися, проте Філіпу Клементсу не було, де жити. Після повернення до Англії він деякий час жив у своїх друзів, котрі, до речі, давно казали Філіпу кинути Флоріна. 

“Я був дуже сумним і дуже нещасним. Мої друзі в Англії казали мені, що я повинен покинути його, але мені було  дуже важко на серці”, – каже священик.

Згодом йому дісталася квартира бабусі.

Новини по темі:  Дід Мороз пов'язав Санту: RT випустив дивний ролик про те, як російські хакери зламали Різдво

Церква у Британії забороняє одностатеві шлюби серед представників духовенства. Клементс постійно наштовхувався на засудження і тяжкості через свої почуття. Однак зараз він може бути тим, ким є насправді. 

Зараз справи між Клементсом та Маріном, як не дивно, налагоджуються. Нещодавно 24-річний екс-чоловік священика навіть відвідував Велику Британію.