Главная / Чудасії / Нехай прибуде з вами сила. Пояснюємо на коубах, як НЕ варто поводитися на корпоративі

Нехай прибуде з вами сила. Пояснюємо на коубах, як НЕ варто поводитися на корпоративі

Нехай прибуде з вами сила. Пояснюємо на коубах, як НЕ варто поводитися на корпоративі

Партнерський Матеріал

Розповідаємо прості та базові істини, які вбережуть вас від фіаско і на ранок вам не доведеться ховати очі в долівку.

Нарешті до Нового року залишилися лічені дні і святковим настроєм просякнуте все навколо. А це свідчить про те, що настала пора нестримних веселощів, тобто корпоративів.

Давайте зізнаємося собі, що чекаємо на них від самого початку року, але стримуємося, збираючи сили і ентузіазм для головної корпоративної вечірки.

Як правило, на новорічних корпоративах усі виплескують накопичені за рік емоції і на ранок після свята ховаються по кутках, щоб не червоніти за все, що сталося напередодні.

Звичайно ж, так трапляється через вживання алкоголю. Та як без нього обійтися? Але ми знаємо кращий спосіб, як його швидко вивести з організму — просто тримайте в кишені Апсорбін саше  — це ваш найкращий друг на святі.

Ну і з огляду на гіркий досвід, ми вирішили згадати прості і базові істини, які вбережуть вас від фіаско, і на ранок вам не доведеться ховати очі в долівку. Нехай прибуде з вами сила.

Нехай прибуде з вами сила. Пояснюємо на коубах, як НЕ варто поводитися на корпоративі

1. Почнемо з вбрання. Якщо ви хочете опинитися в центрі уваги — звичайно ж такий костюм буде ідеальним. Але краще не ризикуйте.

А якщо у вас костюмована вечірка — ловіть найоригінальніший прикид

2. Прийшовши на корпоратив, пам'ятай, що не лише ти король на цій вечірці

3. Танцюй так, ніби тебе ніхто не бачить. Насправді ні. Краще танцювати обережніше, щоб випадково не перетворитися на один із мемів

4. А якщо на корпоративі виступатиме відома зірка, не соромтесь, відривайтесь на повну

5. Лавіюйте між об'єктивами камер, щоб не стати героєм найбезглуздішого фото або відео. Адже потім з цього посміється весь Фейсбук та Інстаграм

Новини по темі:  Мережу підкорив чоловік, що залишив заглибину в своїй голові після сильного сонячного опіку

6. Вирішили позалицятися до колеги чи боса? Вперед, сміливіше! Головне не перестаратися, щоб не виглядати трошки надокучливим

Не бійтеся пускати бісики одне одному

7. Пам'ятаєте головне правило — збовтати, але не змішувати? Так ось, не змішуйте напої, наскільки б весело вам це було

Але якщо ви і пустилися берега, не забувайте про Апсорбін саше, який ви дбайливо поклали перед вечіркою в надійну кишеню.

8. На корпоративі всяке може статися, навіть найдосвідченіші «ванги» не зможуть передбачити, що відбудеться. Наприклад, хтось може викрасти ваш телефон і в кращому випадку викликати поліцію, щоб копи станцювали стриптиз. Тому тримайте телефон при собі і в затишному місці.

9. Якщо не хочете, щоб наступного року вас позбавили премії або понизили в грейді, в жодному разі не вмикайте Despacito

10. Не крадіть у колег дбайливо залишені ними на ранок 100 грамів коньяку. Пам'ятайте, вони їх залишали для себе

Але якщо вам вдалося порушити абсолютно всі норми і погаласувати на славу, пам'ятайте про негласне правило, яке вас врятує: все, що сталося на корпоративі — сталося на корпоративі. І так, не соромтеся боса

І ось вам наостанок трохи новорічного настрою від Вінні Джонса: