Главная / Чудасії / «Це просто треба бачити»: Мережу підірвав відеозапис освідчення американця своїй колишній дружині

«Це просто треба бачити»: Мережу підірвав відеозапис освідчення американця своїй колишній дружині

"Це просто треба бачити": Мережу підірвав відеозапис освідчення американця своїй колишній дружині

Подружжя розійшлося у 2014 році.

В Американському штаті Огайо 52-річний Джефрі Ейган освідчився своїй колишній дружині, з якою розійшовся після 25 років подружнього життя і народження восьми дітей. Один із синів зняв відео освідчення на камеру, виклавши у соцмережі, де воно набрало близько 10 мільйонів переглядів.

За даними видання BuzzFeed Джефрі та Лоррі Ейган одружилися 1989 року. Відтоді вони народили восьмеро дітей, але 2014 року пара розійшлася. Певний час вони не контактували, проте згодом знову почали розмовляти, а незабаром і зустрічатися. 

Перед Різдвом, 22 грудня, Джефрі написав вірш для Лоррі, після чого надрукував. Він вручив його колишній жінці як різдвяний подарунок. Що сталося потім, краще дивитися на відеозаписі:

«Ніхто не знав, що тато спланував освідчення, але я швидко прочитав ситуацію, як це відбувалося, і я витягнув свій телефон і зловив чудовий момент», — сказав син Джефрі.

Він також додав, що справжнє кохання завжди зводить людей разом. Його батьки довго працювали над собою, аби знову дійти до цього моменту.

Нагадаємо, раніше Мережу підірвало відео, в якому хлопчик з Теннессі Кітон Джонс зі сльозами на очах розповідає про те, що його дражнять у школі. 

Новини по темі:  Парад планет у небі над Україною та дідусь-бджоляр на електрокарі Tesla. Позитивні новини тижня