Домой / Чудасії / Турист стверджує, що випадково сфотографував невловимого стріт-художника Бенксі за роботою

Турист стверджує, що випадково сфотографував невловимого стріт-художника Бенксі за роботою

Турист стверджує, що випадково сфотографував невловимого стріт-художника Бенксі за роботою

"Я не прихильник стріт-арту, але я вражений, що побачив Бенксі в дії. Тут він допомагає людям своїм мистецтвом".

Турист Джейсон Стеліос з Баркінсайду, Англія, стверджує, що випадково сфотографував невловимого стріт-художника Бенксі, який ніколи не потрапляв в об’єктиви камер. Про це у вівторок, 12 грудня, повідомляє британське видання Daily Mail. Неочікувана зустріч з легендою стріт-арту відбулася у Віфлеємі, Палестина.

Хлопець розповідає: «Минулого тижня я виходив з церкви Молочного гроту через задній двір та побачив чоловіка, що малює зірку на дверях, використовуючи трафарет».

Турист стверджує, що випадково сфотографував невловимого стріт-художника Бенксі за роботою

Джейсон зізнався, що не очікував побачити відомого митця. «Я подумав, що це звичайний стріт-художник та сфотографував його», — пояснює він.

Пізніше турист помітив чоловіка у схожому одязі, що виходив з вистави АlterNativity, яка проходила у готелі Walled Off в неділю, 3 грудня.

«Я поговорив з людьми після вистави й вони сказали, що хочуть подивитися на новий витвір мистецтва Бенксі, про який я не знав».

Коли Стеліос зайшов на сайт Бенксі, він зрозумів, що знімав художника за роботою. На головній сторінці була фотографія малюнку «Мир на землі».

«Я не прихильник стріт-арту, але я вражений, що побачив Бенксі в дії. Тут він допомагає людям своїм мистецтвом».

Бенксі – зірка андерграундного вуличного мистецтва, політичний активіст та режисер. Особа митця не встановлена, бо Бенксі уникає об’єктивів фотокамер та уваги фанатів. Художник діє непомітно, але його роботи продаються за сотні тисяч доларів. Завдяки гостро-соціальній тематиці та таланту митця, Бенксі здобув популярності в Англії, а пізніше й в усьому світі.  

За припущенням ЗМІ, на фотографії пана Стеліоса не Бенксі, а стріт-художник Джеймс Еймс, відомий як Аmes72. Він не раз представляв свої роботи на виставках разом з Бенксі.

Новини по темі:  Сирок, хліб та кефір. Фото Вілкула спричинило кумедний флешмоб у соцмережах

Раніше ЗМІ повідомляли, що за ім’ям Бенксі ховається соліст музичного гурту Massive Attack Роберт 3D Дель Наджа. Політизовані графіті, автором яких є Бенксі, часто з’являлися в містах, де музичний гурт давав концерти. Припускається, що Бенксі це не лише самостійний художник, а цілий колектив митців.

Нещодавно відомий британський діджей Goldie випадково назвав ім`я Бенксі у своєму інтерв’ю. Музикант сказав: «Візьміть заокруглені літери та напишіть ними Бенксі на футболці, і справу зроблено. Її можна продавати. Ніякої неповаги до Роберта, він блискучий художник».