Домой / Чудасії / У США сліпий єнот узяв в охоронці двох кішок

У США сліпий єнот узяв в охоронці двох кішок

У США сліпий єнот узяв в охоронці двох кішок

Коли йому було важко спускатися по сходах, один з кошенят біг поруч нього, щоб підстрахувати його в разі падіння.

В американському штаті Іллінойс сліпий єнот всюди ходить з двома охоронцями-котами. Він п'ять років тому зайшов до будинку Ерін Морріс. Спочатку там тільки снідав, а поступово повністю перебрався жити.

Про це повідомляє газета.ua із посиланням на The Epoch Times.

Жінка єнота не проганяла через його сліпоту та відсутність нижньої губи. Єрін різала їжу для нього на дрібні шматочки, щоб той міг їх ковтати. Він був дуже лякливим і боявся птахів, снігу, високої трави.

Одного разу він прибув до будинку в компанії двох чорних вуличних кошенят. Між тваринами встановилося взаємовигідне співробітництво. Єнот знав, де завжди можна знайти їжу, а кошенята супроводжували його і оберігали.

Наприклад, коли єноту було важко спускатися по сходах, один з кошенят біг поруч нього, щоб підстрахувати його в разі падіння.

Жінка тоді забрала жити до себе ще й двох цих кішок.

Нагадаємо, раніше у Мережі з'явилося відео зі столичної підземки, на якому хлопець п'є газованку з фаст-фуду разом із єнотом. Журналісти вирішили відшукати власника тварини та самого хвостатого. Як виявилося, Дмитро Решетник та єнот Марлі вже півтора року, як друзі. Усюди ходять разом – у крамниці, на роботу, навіть на концерти. 

Новини по темі:  Наевшаяся каннабиса отара овец учинила дебош в британской деревне