Домой / Чудасії / У Росії глава комітету з культури обізвала депутата «г*ндоном нещасним» і зажадала, щоб він «стежив за базаром»

У Росії глава комітету з культури обізвала депутата «г*ндоном нещасним» і зажадала, щоб він «стежив за базаром»

У Росії глава комітету з культури обізвала депутата "г*ндоном нещасним" і зажадала, щоб він "стежив за базаром"

При цьому вона вважала неприпустимим слово "маячня".

Голова комітету з культури та освіти законодавчих зборів Красноярського краю РФ Людмила Магомедова стала зіркою Інтернету, вилаявши свого колегу під час засідання.

Іван Серебряков, голова фракції «Патріоти Росії», назвав одну з ініціатив Магомедової маячнею. Голова комітету культури, що представляє пропутінську «Єдину Росію», в боргу перед ним не залишилася.

«Це маячня. Іноді мені хочеться на те, що ви кажете, сказати слово «маячня», але я ніколи собі цього не дозволяла, тому стеж за базаром!», — сказала депутат і вимкнула мікрофон.

Потім Магомедова голосно сказала: «Дістав, от чесне слово!», після чого додала: «Г*ндон нещасний», передає Лентач.

Нагадаємо, прес-секретар президента Росії Володимира Путіна Дмитро Пєсков вилаявся матом в ефірі програми «Міжнародна пилорама» на телеканалі НТВ. Відповідаючи на жартівливе запитання ведучого, як би він переклав фразу глави МЗС Росії Сергія Лаврова «Дебіли, бл*», Пєсков відповів: «Ну, звичайно, я б сказав: «Козли нах*й».

Новини по темі:  "Невже він помер, вважаючи, що нам байдуже?": Алгоритм Facebook приховав від американців пост про хворобу їхнього друга