Домой / Чудасії / Пара зайнялась сексом просто під час польоту. 18+

Пара зайнялась сексом просто під час польоту. 18+

Пара зайнялась сексом просто під час польоту. 18+

Відео переглянули вже понад 320 тисяч разів.

Пару закоханих зафільмували під час сексу у салоні літака на одному з рейсів Ryanair.

Про це повідомляє The Daily Mirror.

Вони скористалися додатковим простором на місцях біля аварійного виходу. На відео видно, що рука жінки розташована під одягом чоловіка і вона виконує рухи сексуального характеру. 

Один із пасажирів вирішив зняти цей інцидент і завантажити його на YouTube. Відео під назвою “Mile High Club” переглянули вже понад 320 тисяч разів.

Вперше це відео опублікували 2015 року, однак кадри нещодавно знову з'явилися в соціальних мережах. 

УВАГА, ВІДЕО МІСТИТЬ СЦЕНИ СЕКСУАЛЬНОГО ХАРАКТЕРУ. 18+ 

Нагадаємо, ірландська бюджетна авіакомпанія була у заголовках усіх ЗМІ останніми тижнями. Причиною стало те, що у перші два тижні вересня рівень пунктуальності рейсів Ryanair впав нижче 80% через затримки, погодні умови, страйки та відпустки пілотів чи членів екіпажу. З метою підвищити пунктуальність компанії від 15 вересня авіакомпанія вирішила скасовувати 40-50 рейсів щоденно. Було скасовано понад 200 рейсів, які прямували до або з аеропорту Лондон Станстед, і незначна кількість – у Единбурзі, Манчестері та Бірмінгемі. А 27 вересня авіакомпанія Ryanair повідомила про скасування ще 400 тисяч бронювань на 18 тис. рейсів від листопада цього року до березня 2018 року.

Новини по темі:  Путін "віджав" Анну Київську: соцмережі висміяли російського президента