Главная / Чудасії / Переможниця конкурсу «Міс Туреччина» втратила титул через невдалий твіт

Переможниця конкурсу «Міс Туреччина» втратила титул через невдалий твіт

Переможниця конкурсу "Міс Туреччина" втратила титул через невдалий твіт

Дівчина використала недоречне порівняння. 

Лише через кілька годин після своєї перемоги на конкурсі «Міс Туреччина» 18-річна Ітір Есен була дискваліфікована за недоречний твіт.

Про це повідомили Українська служба ВВС.

Так, організатори конкурсу виявили, що приблизно у річницю спроби кривавого перевороту у країні, у якому загинули 250 осіб, дівчина написала такі слова:

«Цього ранку в мене місячні — на відзнаку дня жертв 15 липня. Я відзначаю цей день кровотечею, яка репрезентує кров наших жертв».

Організатори конкурсу назвали це «неприйнятним» і підтвердили своє рішення дискваліфікувати учасницю за кілька годин після її перемоги.

«Нам прикро повідомити, що цей твіт належить Ітір Есен. Для «Організації Міс Туреччина» є неможливим підтримати такий пост, адже вона представляє Туреччину перед світом і впливає на її імідж», — пояснили організатори своє рішення.

Есен у своєму Instagram наголосила, що не мала жодних політичних мотивів.

«Мене виростили в повазі до батьківщини та своєї нації», — додала вона і вибачилася за те, що її «не зрозуміли».

На конкурсі «Міс Всесвіт» Туреччину представлятиме віце-міс Аслі Сумен.

Нагадаємо, що нещодавно у Києві обрали представницю нашої держави на конкурсі «Міс Світу 2017»: володаркою титулу «Міс Україна 2017» стала юна студентка Поліна Ткач. 

Мама дівчини, Тетяна, ще перед початком шоу від хвилювання за доньку ледь стримувала сльози. А от молодша сестра переможниці Катерина зворушливо розплакалася, вітаючи її вже після оголошення результатів. 

Новини по темі:  Переможці Wildlife Photographer 2017 та відео вогняного торнадо. Тренди Мережі