12.10.2017 54 Views

Переможниця конкурсу “Міс Туреччина” втратила титул через невдалий твіт

Переможниця конкурсу "Міс Туреччина" втратила титул через невдалий твіт

Дівчина використала недоречне порівняння. 

Лише через кілька годин після своєї перемоги на конкурсі “Міс Туреччина” 18-річна Ітір Есен була дискваліфікована за недоречний твіт.

Про це повідомили Українська служба ВВС.

Так, організатори конкурсу виявили, що приблизно у річницю спроби кривавого перевороту у країні, у якому загинули 250 осіб, дівчина написала такі слова:

“Цього ранку в мене місячні – на відзнаку дня жертв 15 липня. Я відзначаю цей день кровотечею, яка репрезентує кров наших жертв”.

Організатори конкурсу назвали це “неприйнятним” і підтвердили своє рішення дискваліфікувати учасницю за кілька годин після її перемоги.

“Нам прикро повідомити, що цей твіт належить Ітір Есен. Для “Організації Міс Туреччина” є неможливим підтримати такий пост, адже вона представляє Туреччину перед світом і впливає на її імідж”, – пояснили організатори своє рішення.

Есен у своєму Instagram наголосила, що не мала жодних політичних мотивів.

“Мене виростили в повазі до батьківщини та своєї нації”, – додала вона і вибачилася за те, що її “не зрозуміли”.

На конкурсі “Міс Всесвіт” Туреччину представлятиме віце-міс Аслі Сумен.

Нагадаємо, що нещодавно у Києві обрали представницю нашої держави на конкурсі “Міс Світу 2017”: володаркою титулу “Міс Україна 2017” стала юна студентка Поліна Ткач. 

Мама дівчини, Тетяна, ще перед початком шоу від хвилювання за доньку ледь стримувала сльози. А от молодша сестра переможниці Катерина зворушливо розплакалася, вітаючи її вже після оголошення результатів. 

Новини по темі:  Неонове безумство: український гурт вразив публіку на шоу "Америка має талант"
Previous Спорт, сон і овочево-фруктовий коктейль: українцям порадили, як позбутися осінньої депресії
Next Закон про деокупацію посилить позиції України у питанні щодо миротворців на Донбасі - Порошенко

You might also like

Новини з полуничкою. До ефіру ВВС потрапило відео жінки з оголеними грудьми

Білявка скинула кофтинку, а потім і бюстгальтер.  Під час випуску вечерніх новин на телеканалі ВВС в студії транслювали пікантне відео з оголеною жінкою. Конфуз стався під час  програми “Новини о

Убившая бойфренда-миллионера словацкая модель получила 15 лет тюрьмы

Словацкая модель Майка Кукучова (Mayka Kukucova), которую признали виновной в убийстве бывшего бойфренда-миллионера Эндрю Буша, приговорена к 15 годам лишения свободы. Новини по темі:  Отказавшаяся от ребенка американка встретилась с

Відома надувна скульптура в Нью-Йорку виявилася копією статуетки української майстрині

Витвір Кунса до найменших деталей повторює порцелянову фігурку.  Надувна скульптура “Балерина, яка сидить” біля Рокфелер-центру в Нью-Йорку, авторства сучасного митця Джеффа Кунса, виявилася копією скульптури української скульпторки Оксани Жинкруп. Увагу