Главная / Чудасії / Вчений розвіяв теорію нумеролога про кінець світу 23 вересня

Вчений розвіяв теорію нумеролога про кінець світу 23 вересня

Вчений розвіяв теорію нумеролога про кінець світу 23 вересня

За словами експерта, такий прогноз є "антинауковим".

Колишній експерт британського міністерства оборони Нік Поуп розвіяв теорію про те, що кінець світу настане у суботу, 23 вересня.

Про це повідомляє The Daily Mail.

Невтішні для людства прогнози про те, що таємнича планета Нібіру знищить Землю у вогненному зіткненні, висловлює християнський нумеролог Девід Мід. Своє твердження нумеролог базує на віршах Біблії, часу сонячного затемнення минулого місяця, а також «підказках», які, за його словами, написані на пірамідах.

Серія відео у YouTube також стверджує, що кінець світу – 23 вересня, посилаючись на комбінацію нумерології і біблійних інтерпретацій.

Однак, Поуп вважає такий прогноз «антинауковим» і потенційно шкідливим для вразливих людей: «Молоді, вразливі і самогубці можуть побачити історії про Нібіру і повірити в них. Я думаю, що є небезпека, що, наприклад, щось подібне може підштовхнути психічно нестійку людину до краю».

Поуп досліджував НЛО і інші таємниці для міністерства оборони, і є провідним експертом у теорії змови. Він розповів виданню: «Ми проживемо 23 вересня так само, як пережили через усі інші прогнози кінця світу, які робили раніше».

Нібиру інколи називають Планетою X. Вона є гіпотетичною 12-ою планетою на краю нашої Сонячної системи. За припущеннями, планета розташована на еліптичній орбіті, яка наближує її до Землі кожні 3600 років, і теоретики змови стверджують, що цей цикл зіштовхне її з Землею завтра.

Але Поуп каже, що ці припущення легко розвіяти: «Якби загадкова 12-а планета справді мала зіткнутися з Землею у суботу, ми всі змогли б її побачити прямо зараз».

«Якщо б вона була так близько до Землі, то вам би навіть не потрібен був телескоп – її було б видно неозброєним оком», – додав експерт.

Новини по темі:  В первый ресторан для нудистов в Японии отказались пускать пожилых и полных

Нагадаємо, нещодавно Стівен Гокінг назвав нову причину кінця світу і передбачив, коли це станеться. Також вчений закликав людей бігти з планети і констатував необхідність створення технологій для далеких космічних перельотів.