08.09.2017 40 Views

Майже «covfefe»: Трамп з третьої спроби написав твіт без помилок

Майже "covfefe": Трамп з третьої спроби написав твіт без помилок

Тепер над ним знущаються американські користувачі Мережі.

Президент США Дональд Трамп з третьої спроби написав повідомлення в Twitter без помилки.

Про це пише Медуза.

Він хотів написати: «Наша велика країна була розділена десятиліттями, але вона знову об’єднається. Іноді, щоб вилікуватися, потрібні протести, і ми вилікуємось!».

Першого разу замість слова «heal» (вилікуватись) він написав «heel» (це слово має багато значень — від «каблук» і «мерзотник» до «виконувати команду «поруч»»).

Дуже швидко Трамп видалив повідомлення з помилкою, а через півгодини написав нове. У ньому було написано «heel» замість «heal», але американський лідер замінив слово «десятиліття» на «десятиліття» у множині.

Ще через шість хвилин Дональд Трамп нарешті написав твіт без помилок. Тепер над ним знущаються американські користувачі Мережі.

Нагадаємо, в травні Дональд Трамп написав твіт з незакінченою думкою. Судячи з усього, він хотів написати щось про негативне висвітлення в пресі («press coverage»), але вийшло: «Незважаючи на постійну негативну covfefe в пресі…». «covfefe» після цього стало дуже популярним мемом.

Previous Мера Лейпцига обурила реакція поліції на зґвалтування жінки в парку
Next Хомутиннік пішов з посади очільника "Відродження"

You might also like

У Британії офіцер поліції отримав чималу компенсацію за укуси блохи під час роботи

Чоловік отримав близько 402 тисяч грн. У Британії невідомий поліцейський отримав 12 тисяч фунтів стерлінгів (близько 402 тисяч грн) компенсації за травму, отриману під час роботи – укуси блохи. Про

Тролінг довгої краватки Трампа і наукова робота київської студентки про мастурбацію. Тренди Мережі

Кумедні новинки та новини, які цікавлять багатьох, – дивіться у нашій добірці.  Команда ТСН.ua щодня збиратиме для читачів головні тренди соціальних мереж – ключові теми обговорення юзерів, дотепні жарти, кумедні

Бісики сонної панди та пекельний атракціон з офісного стільця. Тренди Мережі

Кумедні новинки та новини, які цікавлять багатьох, – дивіться у нашій добірці.  Команда ТСН.ua щодня збиратиме для читачів головні тренди соціальних мереж – ключові теми обговорення юзерів, дотепні жарти, кумедні