Домой / Чудасії / «Ви би вже надсилали місію на Марс, а не бігали з палицями»: Україна знову затролила Росію у Twitter

«Ви би вже надсилали місію на Марс, а не бігали з палицями»: Україна знову затролила Росію у Twitter

"Ви би вже надсилали місію на Марс, а не бігали з палицями": Україна знову затролила Росію у Twitter

Twitter-акаунт України нагадав Росії, що потрібно поважати міжнародне право.

Офіційний Twitter-акаунт України знову затролив Росію у цій соціальній мережі. Цього разу суперечка оберталася навколо нових антиросійських санкцій.

Росія опублікувала відео із фолк-фестивалю у Підмосков’ї, на якому реконструктори у середньовічних обладунках дубасять один одного. Відео супроводжувалося підписом англійською: мовою «Хто до нас із санкціями прийде, той від санкцій загине. Ми присвячуємо це відео тим, хто намагається зробити нам боляче новими санкціями!».

На це Twitter-акаунт України, який спільно ведуть представники прес-служб АП та МЗС, написав: «Якби ви поважали міжнародне право, ви би уникнули санкцій і посилали би вже місію на Марс, а не бігали з палками».

При цьому відповідь України супроводжується GIFкою з популярного американського мультсеріалу «Sourh Park», на якій герої мультфільму б’ють один одного дерев’яним мечем.

Нагадаємо, у травні розгорілася дипломатична війна у Twitter між Україною та Росією за Анну Київську – доньку Ярослава Мудрого. Офіційний акаунт України опублікував світлину, в якій нагадує, що за життя Анни на місці Москви ще росли берізки. У відповідь офіційний твітер Росії  запропонував не сваритися  братнім народам і виставив три прапорці — український, російський та білоруський. Україна  на це  відреагувала гіфкою із мультфільма Сімпсони, порівнявши Росію з СРСР. Цей твіт лише за кілька годин вподобали понад сорок тисяч користувачів. А американські та європейські видання вже назвали таку суперечку новим способом ведення дипломатичної війни.

Новини по темі:  У Римі з'явилося графіті, на якому Папа Франциск цілується з Трампом-"дияволом"

 

ВідеоОфіційний аккаунт України в Twitter відреагував на слова Путіна про "російську" королеву Анну