Домой / Чудасії / У Техасі жінка зменшила собі груди, щоб стати схожою на Меланію Трамп

У Техасі жінка зменшила собі груди, щоб стати схожою на Меланію Трамп

У Техасі жінка зменшила собі груди, щоб стати схожою на Меланію Трамп

Це вже не перша операція жінки, яка захоплюється першою леді США.

Клаудія Сьєрра пройшла вісім процедур пластичної хірургії, щоб змінити свою зовнішність та стати схожою на першу леді США Меланію Трамп. Пластичний хірург жінки, доктор Франклін Роуз, сказав, що вона є однією з багатьох пацієнтів, які звернулися з подібним проханням.

Про це повідомляє Fox News. 

“Я хочу відчувати себе першою леді, якою, я знаю, я є всередині”, – сказала Сьєрра, йдеться в прес-релізі, який опублікували на веб-сайті лякаря. “Меланія для мене ілюструє владу та силу, вона є нашою першою леді, і я з нетерпінням чекаю, коли буду більше схожа на неї і стану кращою версією себе, і щоб це було помітно зовні”.

Серед процедур, на які наважилася жінка, – зменшення грудей, ринопластика, ліпосакція, “бразильська підтяжка” сідниць та ліфтинг повік.

“Багато жінок відвідують мій кабінет з бажанням виглядати як Іванка, тому не дивно, що зараз жінки хочуть бути схожими на Меланію, яка просто чудова”, – сказав Роуз у прес-релізі.

Клаудія має двох синів.

On the road.. Happy Thanksgiving from our family.. here is to mini families to families with Loving parents that will do anything to make their hearts smile. Creating new traditions. Love And Peace to all.


Опубліковано Claudia Sierra 24 листопад 2016 р.

Процес перетворення на копію Меланії жінка висвітлює у себе на сторінці з хештегом #melaniainthemaking.

Одну із процедур Клаудія показала у прямому ефірі. 

Нагадаємо, нещодавно американка змінила професію вчителя на кар’єру моделі. 48-річна Аллегра Коул збільшила груди до 34 розміру, щоб виглядати як Джесіка Реббіт або Памела Андерсон і позувати для глянцю. Тепер вона заробляє 77 тис. дол. на рік.

Новини по темі:  СМИ написали о приютившей бурого медведя российской семье