19.06.2017 35 Views

Google розповів про нові технології, які використовуватиме для боротьби з екстремізмом у Youtube

Google розповів про нові технології, які використовуватиме для боротьби з екстремізмом у Youtube

Тепер Google буде попереджати про небажаний контент спеціальними знаками, забороняючи юзерам коментувати чи схвалювати його.

Американська компанія Google посилить боротьбу із відео екстремістського змісту на приналежному йому сервісі YouTube.

Про це повідомило CNN.

«Не дивлячись на те, що ми та інші компанії протягом багатьох років працюємо над тим, щоб розпізнавати і видаляти контент, який не відповідає нашій політиці, гірка правда полягає в тому, що ми, як індустрія, повинні визнати: попереду ще багато роботи», — повідомив головний юрисконсульт Google Кент Уокер.

Так, Google тепер  буде попереджати спеціальними знаками про небажаний контент, не дозволяючи користувачам коментувати або схвалювати його. Відео буде складніше знайти, і вони не носитимуть рекламний характер.

Крім того, Google буде також показувати потенційним найманцям «Ісламської держави» спеціальну рекламу, яка переводитиме їх на антитерористичні відео, які можуть змінити їхні думки щодо долучення до бойовиків.

Нагадаємо, раніше cоціальна мережа Facebook запустила функцію «Перевірка безпеки» , після того як стався вибух у метро Санкт-Петербурга. Завдяки цій функції користувачі соцмережі можуть оперативно повідомити друзям, що вони потрапили у небезпеку, або дізнатися, чи є у зоні надзвичайної ситуації знайомі. 

Previous Суд заарештував без права на заставу підозрюваного у вбивстві Вороненкова
Next Боксер Тім Хаг помер після нокауту

You might also like

У британця під час сексу навпіл переламався пеніс

Чоловік мріє стати батьком і тепер він хвилюється, чи зможе мати дітей.  У 37-річного Стівена Хорді з Кента, що в Британії, зламався навпіл пеніс під час сексу зі своєю дівчиною

Фізичні вправи Мішель Обами і смаження бекону на дулі автомата. Тренди Мережі

Кумедні новинки та новини, які цікавлять багатьох, – дивіться у нашій добірці. Команда ТСН.ua щодня збирає для читачів головні тренди соціальних мереж – ключові теми обговорення юзерів, дотепні жарти, кумедні

«Як би викрутилася мама». Мережу завойовує ролик-пародія на експерта ВВС, якому завадили діти

Гумористи спробували уявити, що було б, якби на місці професора Келлі була жінка. У мегапопулярного відео з горе-татусем, водночас експертом ВВС, якого в прямому ефірі потурбували власні діти, з’явився конкурент.