19.06.2017 47 Views

Google розповів про нові технології, які використовуватиме для боротьби з екстремізмом у Youtube

Google розповів про нові технології, які використовуватиме для боротьби з екстремізмом у Youtube

Тепер Google буде попереджати про небажаний контент спеціальними знаками, забороняючи юзерам коментувати чи схвалювати його.

Американська компанія Google посилить боротьбу із відео екстремістського змісту на приналежному йому сервісі YouTube.

Про це повідомило CNN.

“Не дивлячись на те, що ми та інші компанії протягом багатьох років працюємо над тим, щоб розпізнавати і видаляти контент, який не відповідає нашій політиці, гірка правда полягає в тому, що ми, як індустрія, повинні визнати: попереду ще багато роботи”, – повідомив головний юрисконсульт Google Кент Уокер.

Так, Google тепер  буде попереджати спеціальними знаками про небажаний контент, не дозволяючи користувачам коментувати або схвалювати його. Відео буде складніше знайти, і вони не носитимуть рекламний характер.

Крім того, Google буде також показувати потенційним найманцям “Ісламської держави” спеціальну рекламу, яка переводитиме їх на антитерористичні відео, які можуть змінити їхні думки щодо долучення до бойовиків.

Нагадаємо, раніше cоціальна мережа Facebook запустила функцію “Перевірка безпеки” , після того як стався вибух у метро Санкт-Петербурга. Завдяки цій функції користувачі соцмережі можуть оперативно повідомити друзям, що вони потрапили у небезпеку, або дізнатися, чи є у зоні надзвичайної ситуації знайомі. 

Новини по темі:  Турботлива Мардж Сімпсон чи зіркова Анджеліна Джолі. Пройдіть тест, яка ви мати
Previous Суд заарештував без права на заставу підозрюваного у вбивстві Вороненкова
Next Боксер Тім Хаг помер після нокауту

You might also like

Місто на роздоріжжі: Reuters показало чарівну архітектуру старого Тбілісі

Наразі місто реконструйовують, але поки що можна побачити занедбані, та попри це – атмосферні – закутки грузинської столиці. Будинки історичного центру Тбілісі відображають правління монголів, арабів, турків та перебування під

Фотожаби з Навальним та хвора на анорексію, яка перетворилася на фітнес-красуню. Тренди Мережі

Кумедні новинки та новини, які цікавлять багатьох, – дивіться у нашій добірці.  Команда ТСН.ua щодня збирає для читачів головні тренди соціальних мереж – ключові теми обговорення юзерів, дотепні жарти, кумедні

У Британії – гопота, у РФ – еліта. Як у Мережі відреагували на розслідування про сина Пєскова

Сина кремлівського спікера називають "мажором року".  Розслідування про  казкове життя сина речника Кремля Дмитра Пєскова – Миколи Чаулза – викликало хвилю обговорення у соціальних мережах. У відео опозиціонера Олексія