19.06.2017 41 Views

Свиня вбила фермера, відкусивши йому пеніс і пальці

Свиня вбила фермера, відкусивши йому пеніс і пальці

Тварина стала агресивною після провокацій чоловіка.

У Мексиці 60-річний чоловік, якому свиня відкусила пеніс та три пальці, помер попри усі спроби лікарів урятувати його.

Про це повідомляє «Metro».

Мігель Анайя Пабло нібито вирішив почати боротьбу зі своєю свинею після п’яної ночі у своєму рідному місті Сан-Лукас-Охітлан на південному заході Мексики.

Місцеві ЗМІ повідомляють, що свиня стала агресивною після того, як фермер спровокував її. Чоловік скочив на тварину та бив її. Свиня відкусила три пальці правої руки Пабло і його пеніс.

Фермера доправили до лікарні у сусідньому місті Тустепек, де йому обробили рани. Але лікарі не змогли контролювати поширення бактеріальних інфекцій, викликаних укусами свині.

Пабло врешті-решт помер через деякий час після нападу. Для уточнення обставин його смерті проведуть розтин та криміналістичні тести.

Жодних подробиць про сімейний стан жертви немає.

Нагадаємо, у Дубліні пожежники врятували чоловіка від удушення пеніса титановим кільцем, яке використовується для підвищення сексуальної ефективності. Лікарі не змогли йому допомогти, тому пожежникам довелося використати шліфувальну машину.

Previous У запорізькому трамваї чоловік загинув через вили - ЗМІ
Next «Динамівець» Ярмоленко близький до переходу в «Баварію»

You might also like

Американские спасатели вернули детеныша выдры его матери

На YouTube-канале пользователя под ником Storyful News появился ролик, на котором видно, как группа спасателей возвращает детеныша выдры его матери.

Зворушлива зустріч: Єлизавета ІІ познайомилася з восьмимісячним слоненям, названим на її честь

Тварина народилася за день до 90-річчя своєї тезки. Королева Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії Єлизавета ІІ відвідала свою тезку — восьмимісячне слоненя в зоопарку. Разом зі своїм чоловіком —

На російському телебаченні вирізали репліки про Путіна з популярного американського серіалу

Дубляж суттєво змінив зміст епізодів. Російський «Перший канал» під час перекладу третього сезону американського серіалу «Фарго» прибрав з реплік персонажів згадки про Росію і президента Володимира Путіна. Про це пише