20.05.2017 41 Views

У Лондоні фотограф просто неба залишила 15 тисяч монет і спостерігала за реакцією людей

У Лондоні фотограф просто неба залишила 15 тисяч монет і спостерігала за реакцією людей

За чотири години витівку довелося припинити.

У Лондоні фотограф провела соціальний експеримент, залишивши на вулиці тисячі монет загальною вартістю 300 фунтів стерлінгів, які залишилися від художньої інсталяції.

Джеймал МакМурран здавав квартиру фотографу Лані Месік. Разом вони вирішили зняти реакцію людей на покинуті монети, повідомляє the Evening Standard.

«Однієї ночі за напоями я жартома запропонував покласти їх біля річки, і вона дійсно почала обмірковувати це», — повідомив МакМурран.

Коли наступного дня чоловік повернувся додому, Лана вже готувала експеримент. Вони запакували монети номіналом 2 пенси і спустили пакети до стежки біля Каналу Регента на півночі Лондона близько 9 години ранку.

Потім встановили камеру у квартирі МакМуррана, щоб зафільмувати подальший розвиток подій. Джамал писав про хід експерименту у Twitter.

Багато пішоходів намагалися взяти якомога більше монет, проте не могли нести важкий вантаж.

Особливо авторам експеримента запам’ятався велосипедист, який став у купі монет, взяв кілька і підкинув їх над головою.

Але після чотирьох годин знімання двоє розбійників прийшли та забрали усі монети, у результаті чого експеримент обірвався.

Лана Месік засмутилася через те, що «зловмисники» все забрали: «Я хотіла, щоб їх знайшов якийсь безхатько, або, щоб монети залишилися там довше».

Нагадаємо, британці залишили у банках понад мільярд фунтів на рахунках, про які забули. Вони можуть можуть стати легкою мішенню для хакерів.

Новини по темі:  У єгипетській гробниці дослідники розкопали 3000-річний дерев'яний протез пальця
Previous Полторак анонсував важливі рішення для повернення окупованих Криму і Донбасу
Next Світоліна вийшла у півфінал престижного турніру в Римі

Похожие новости

СМИ показали подтверждающую факт насилия Деппа над Херд переписку

Американский портал ET Online опубликовал переписку актрисы Эмбер Херд, которая подтверждает обвинения женщины в том, что супруг Джонни Депп и раньше избивал ее. Новини по темі:  Бьюти-блогер использовала сто слоев

«Нести х*рню»: Обломов в новому кліпі висміяв російських пропагандистів

Музикант представив себе в ролі Дмитра Кисельова. Російський музикант Вася Обломов презентував кліп на нову пісню «Нести х*рню», в якій висміяв російських пропагандистів. У кліпі Обломов приходить на передачу до

Медитації, масаж й перегляд телевізора. Що роблять перед сном заможні та знамениті

Кожен має свої звички для гарного й здорового сну. У чималої кількості знаменитих людей є свої ритуали перед сном. Якщо одні свої звички ретельно приховують, то інші — залюбки про