20.05.2017 78 Views

У Лондоні фотограф просто неба залишила 15 тисяч монет і спостерігала за реакцією людей

У Лондоні фотограф просто неба залишила 15 тисяч монет і спостерігала за реакцією людей

За чотири години витівку довелося припинити.

У Лондоні фотограф провела соціальний експеримент, залишивши на вулиці тисячі монет загальною вартістю 300 фунтів стерлінгів, які залишилися від художньої інсталяції.

Джеймал МакМурран здавав квартиру фотографу Лані Месік. Разом вони вирішили зняти реакцію людей на покинуті монети, повідомляє the Evening Standard.

«Однієї ночі за напоями я жартома запропонував покласти їх біля річки, і вона дійсно почала обмірковувати це», — повідомив МакМурран.

Коли наступного дня чоловік повернувся додому, Лана вже готувала експеримент. Вони запакували монети номіналом 2 пенси і спустили пакети до стежки біля Каналу Регента на півночі Лондона близько 9 години ранку.

Потім встановили камеру у квартирі МакМуррана, щоб зафільмувати подальший розвиток подій. Джамал писав про хід експерименту у Twitter.

Багато пішоходів намагалися взяти якомога більше монет, проте не могли нести важкий вантаж.

Особливо авторам експеримента запам’ятався велосипедист, який став у купі монет, взяв кілька і підкинув їх над головою.

Але після чотирьох годин знімання двоє розбійників прийшли та забрали усі монети, у результаті чого експеримент обірвався.

Лана Месік засмутилася через те, що «зловмисники» все забрали: «Я хотіла, щоб їх знайшов якийсь безхатько, або, щоб монети залишилися там довше».

Нагадаємо, британці залишили у банках понад мільярд фунтів на рахунках, про які забули. Вони можуть можуть стати легкою мішенню для хакерів.

Previous Полторак анонсував важливі рішення для повернення окупованих Криму і Донбасу
Next Світоліна вийшла у півфінал престижного турніру в Римі

You might also like

Фотограф з Бразилії відзняла обкладинки для журналу Time на iPhone

Жінка працювала лише з природним світлом. Останній випуск журналу TIME містить спеціальний проект під назвою FIRSTS («Перші» — англ), в якому представлені профілі 46 впливових жінок, які змінюють світ. Знімала

Жарти про Вілкула в магазині та котик, який розцілував свого рятівника. Тренди Мережі

Кумедні новинки та новини, які цікавлять багатьох, – дивіться у нашій добірці. Команда ТСН.ua щодня збиратиме для читачів головні тренди соціальних мереж – ключові теми обговорення юзерів, дотепні жарти, кумедні

У російському Владивостоці тренера океанаріуму звільнять за побиття моржа

За словами адміністрації, тварина спровокувала позаштатну ситуацію. Керівництво Приморського океанаріуму у Владивостоці звільнить тренера за негуманне поводження з моржем Мішею. Про це повідомляє Інтерфакс. За словами представника океанаріуму Олени Молчанової, інцидент стався в