20.05.2017 21 Views

У Лондоні фотограф просто неба залишила 15 тисяч монет і спостерігала за реакцією людей

У Лондоні фотограф просто неба залишила 15 тисяч монет і спостерігала за реакцією людей

За чотири години витівку довелося припинити.

У Лондоні фотограф провела соціальний експеримент, залишивши на вулиці тисячі монет загальною вартістю 300 фунтів стерлінгів, які залишилися від художньої інсталяції.

Джеймал МакМурран здавав квартиру фотографу Лані Месік. Разом вони вирішили зняти реакцію людей на покинуті монети, повідомляє the Evening Standard.

«Однієї ночі за напоями я жартома запропонував покласти їх біля річки, і вона дійсно почала обмірковувати це», — повідомив МакМурран.

Коли наступного дня чоловік повернувся додому, Лана вже готувала експеримент. Вони запакували монети номіналом 2 пенси і спустили пакети до стежки біля Каналу Регента на півночі Лондона близько 9 години ранку.

Потім встановили камеру у квартирі МакМуррана, щоб зафільмувати подальший розвиток подій. Джамал писав про хід експерименту у Twitter.

Багато пішоходів намагалися взяти якомога більше монет, проте не могли нести важкий вантаж.

Особливо авторам експеримента запам’ятався велосипедист, який став у купі монет, взяв кілька і підкинув їх над головою.

Але після чотирьох годин знімання двоє розбійників прийшли та забрали усі монети, у результаті чого експеримент обірвався.

Лана Месік засмутилася через те, що «зловмисники» все забрали: «Я хотіла, щоб їх знайшов якийсь безхатько, або, щоб монети залишилися там довше».

Нагадаємо, британці залишили у банках понад мільярд фунтів на рахунках, про які забули. Вони можуть можуть стати легкою мішенню для хакерів.

Новини по темі:  Зупинка руху у Львові через качку та єгипетська мумія у Києві. Позитивні новини тижня
Previous Полторак анонсував важливі рішення для повернення окупованих Криму і Донбасу
Next Світоліна вийшла у півфінал престижного турніру в Римі

Похожие новости

«Голосуй, я кажу». Латвійська кандидатка в депутати у купальнику переспівала клубний хіт заради агітації

Відео за два дні назбирало понад 75 тисяч переглядів. Кандидатка у депутати Даугавпілської думи в Латвії (у місті Даугавпілс) Світлана Лонська оприлюднила в Мережі свою агітаційну пісню із кліпом до виборів 3

У Зімбабве крокодили з’їли пастора, який намагався пройтися по воді

Чоловік хотів наслідувати Ісуса Христа. Пастор з церкви «Ісуса Христа Святих Останніх Днів» Джонатан Мтетва загинув, намагаючись продемонструвати біблійне диво на річці Крокодил у Зімбабве. За даними DailyMail, він потонув

Як правильно розмалювати великодню писанку. Інфографіка

Ми розписали кожен етап цієї традиційної процедури. До Великодня залишилося всього декілька днів і багато хто вже починає готуватися. Символом свята завжди є паска та великодня писанка. Кожен, звісно, готується