19.05.2017 87 Views

«Тьху на тебе, Навальний». Дивіться добірку коубів з російським мільярдером Усмановим

"Тьху на тебе, Навальний". Дивіться добірку коубів з російським мільярдером Усмановим

Користувачі кепкують з протистояння багатія та опозиціонера. 

Відеозверення російського мільярдера Алішера Усманова, який фігурує у фільмі російського опозиціонера Олексія Навального про «захмарні статки» прем’єр-міністра РФ, наробило галасу в соціальних мережах.

Російський політик у своєму відео говорив про те, що Усманов передав велику ділянку фонду, близького до Дмитра Медведєва, і це було прихованим хабарем. Мільярдер у відповідь подав на Навального до суду, але на цьому не зупинився. Він опублікував відеозвернення про російського опозиціонера. Навального він назвав негідником, який робить з усього піар, і сказав на ролику: «Тьху на тебе».

Користувачів відео скоріше розсмішило. Усманов став героями кумедних фото та відео.  

Нагадаємо, раніше російський підприємець Алішер Усманов подав позов до суду на російського опозиціонера Олексія Навального через розслідування про корупцію щодо премєр-міністра РФ Дмитра Медведєва. Зокрема, в ньому говорилося, що Усманов передав велику ділянку фонду, близького до глави уряду РФ, і це було прихованим хабарем.

Усманов виступив з коментарями з приводу розслідування ФБК через місяць після його публікації. Він заявив, що дійсно передав фонду «Соцгоспроект» ділянку в Підмосков’ї, але в обмін отримав іншу ділянку поруч зі своєю і, таким чином, розширив свою територію. 

У розслідуванні ФБК йшлося що на «благодійні» гроші, отримані від російських олігархів, Медведєв купив родовий маєток і агрокомплекс в Мансуровому, гірську резиденцію «Псехако» в Сочі, виноградники в Анапі і Тоскані, віллу в Милівці і рубльовську резиденцію, вартість якої оцінюють приблизно в 5 мільярдів рублів. Медведєв відреагував на розслідування через місяць, вже після того, як воно стало приводом для багатотисячних мітингів по всій Росії, і назвав його «якимись папірцями»

Previous Депутати слухають уряд (он-лайн)
Next Одеса прийме чемпіонат світу з хокею в 2018 році

You might also like

В Киевском зоопарке умер бегемот-долгожитель

В киевском зоопарке умерла старейшая бегемотиха в мире по кличке Бреста.

Видовищний Instagram фотографа з України та собака, який охороняє сон малюка. Тренди Мережі

Кумедні новинки та новини, які цікавлять багатьох, – дивіться у нашій добірці.  Команда ТСН.ua щодня збирає для читачів головні тренди соціальних мереж – ключові теми обговорення юзерів, дотепні жарти, кумедні

Австралієць у своєму авто знайшов дику коалу, яка проїхала з ним 16 кілометрів

Знайти тварину водієві вдалося лише на заправці. Дика коала  ухопилася за вісь колеса, коли автівка стояла на парковці в Австралії.  Таким чином тваринка проїхала аж 16 кілометрів, йдеться у сюжеті