19.05.2017 72 Views

«Тьху на тебе, Навальний». Дивіться добірку коубів з російським мільярдером Усмановим

"Тьху на тебе, Навальний". Дивіться добірку коубів з російським мільярдером Усмановим

Користувачі кепкують з протистояння багатія та опозиціонера. 

Відеозверення російського мільярдера Алішера Усманова, який фігурує у фільмі російського опозиціонера Олексія Навального про «захмарні статки» прем’єр-міністра РФ, наробило галасу в соціальних мережах.

Російський політик у своєму відео говорив про те, що Усманов передав велику ділянку фонду, близького до Дмитра Медведєва, і це було прихованим хабарем. Мільярдер у відповідь подав на Навального до суду, але на цьому не зупинився. Він опублікував відеозвернення про російського опозиціонера. Навального він назвав негідником, який робить з усього піар, і сказав на ролику: «Тьху на тебе».

Користувачів відео скоріше розсмішило. Усманов став героями кумедних фото та відео.  

Нагадаємо, раніше російський підприємець Алішер Усманов подав позов до суду на російського опозиціонера Олексія Навального через розслідування про корупцію щодо премєр-міністра РФ Дмитра Медведєва. Зокрема, в ньому говорилося, що Усманов передав велику ділянку фонду, близького до глави уряду РФ, і це було прихованим хабарем.

Усманов виступив з коментарями з приводу розслідування ФБК через місяць після його публікації. Він заявив, що дійсно передав фонду «Соцгоспроект» ділянку в Підмосков’ї, але в обмін отримав іншу ділянку поруч зі своєю і, таким чином, розширив свою територію. 

У розслідуванні ФБК йшлося що на «благодійні» гроші, отримані від російських олігархів, Медведєв купив родовий маєток і агрокомплекс в Мансуровому, гірську резиденцію «Псехако» в Сочі, виноградники в Анапі і Тоскані, віллу в Милівці і рубльовську резиденцію, вартість якої оцінюють приблизно в 5 мільярдів рублів. Медведєв відреагував на розслідування через місяць, вже після того, як воно стало приводом для багатотисячних мітингів по всій Росії, і назвав його «якимись папірцями»

Previous Депутати слухають уряд (он-лайн)
Next Одеса прийме чемпіонат світу з хокею в 2018 році

You might also like

Лавров, Сафронков та Гриби. ТСН перетворив на пісню виступ Росії в ООН

Кавер-версія промови представника РФ під популярну музику ТСН.ua вирішив долучитися до хвилі жартів та демотиваторів на заступника постійного представника Росії в ООН Володимира Сафронкова, якого користувачі соцмереж охрестили не інакше

Пустощі принца: у Норвегії 8-річний претендент на престол змусив ніяковіти монаршу родину

 Норвезький принц своїми пустощами приголомшив мільйони юзерів.  Норвежці і мільйони юзерів по всьому світу приголомшені поведінкою третього претендента на престол принца Свтрре Магнуса. Про це йдеться в сюжеті ТСН. На

В Нью-Йорке задумались о запрете на удаление когтей у котов

Власти штата Нью-Йорк рассмотрят предложенную зоозащитниками и ветеринарами инициативу по введению запрета на удаление когтей кошкам.