19.05.2017 60 Views

В Індії народилося козеня-«циклоп»

В Індії народилося козеня-"циклоп"

Селяни сприйняли його за священну істоту.

Незвичайна тварина народилася у штаті Ассам в Індії тиждень тому. Козеня має лише одне око без вій та повік, одне вухо та не має носа.

Ветеринари передбачували, що воно помре за декілька днів, проте помилилися — маля вижило. Місцеві жителі сприйняли його за священну істоту і почали поклонятися, повідомляє Metro.

Власник козеняти Мухурі Дас каже, що був шокований появою такого малюка. Тепер він вважає своїм обов’язком піклуватися про нього.

Люди вважають появу такого козеняти дивом та приходять до нього з надією на удачу. Така популярність тішить його власника.

Численні ЗМІ опублікували в Мережі відео з тваринкою, які набирають популярності серед користувачів.

Між тим, причиною такого дива є циклопія — дефект розвитку тварин, за якого дві півкулі мозку не поділяються. У результаті цього утворюється єдина центральна порожнина  з одним оком або злиттям окремих очних яблук. Такі випадки неодноразово траплялися серед коней, свиней, корів і кішок.

Нагадаємо, раніше в Індії турист хотів сфотографуватися з коброю, однак, та його вкусила і він помер. Кобру на шию туристові, як і зазвичай, поклав заклинатель змій, утім, далі щось пішло не так.

Previous Кучма про закриття "ВКонтакте": "А в Росії є українські школи, сайти?"
Next Чемпіонат світу з хокею за участю збірної України прийматиме Литва

You might also like

Українська перемога на «Каннських левах» та глузування над змоклими Путіним і Медведєвим. Позитивні новини тижня

ТСН.ua зібрав цікаві новини за останні робочі дні.  Наприкінці робочого тижня ТСН.ua зібрав найприємніші новини за останні дні. За останні 7 днів юзери сміялися з фото змоклих Володимира Путіна та Дмитра

Відео затримання симпатика Путіна та флешмоб присідання з собаками. Тренди Мережі

Кумедні новинки та новини, які цікавлять багатьох, – дивіться у нашій добірці.  Команда ТСН.ua щодня збирає для читачів головні тренди соціальних мереж – ключові теми обговорення юзерів, дотепні жарти, кумедні

Козла Тимура покажут жителям Москвы

Козла Тимура после выписки из Московской ветеринарной академии имени К.