17.05.2017 47 Views

У Сінгапурі посеред вулиці відкрили 15-поверховий автомат з продажу елітних автомобілів

У Сінгапурі посеред вулиці відкрили 15-поверховий автомат з продажу елітних автомобілів

Автомобілі в ньому розташовані на 60 слотах.

В Сінгапурі посеред вулиці з’явився 15-поверховий вендінговий автомат з продажу автомобілів, серед яких є моделі елітних марок Bentley, Ferrari і Lamborghini. Про це повідомляє агентство Reuters.

Величезний автоматизований демонстраційний зал відкрила компанія Autobahn Motors.

Зазначається, що на першому поверсі будівлі клієнти за допомогою сенсорної панелі вибирають машину, яку вони хотіли б придбати. Автомобіль прибуває до них протягом однієї-двох хвилин завдяки передовій системі, яка управляє пошуком транспортних засобів.

Топ-менеджер Autobahn Motors Гері Хонг розповів, що специфічний формат торговельного автомата націлений на ефективне використання міського простору в Сінгапурі. Він додав, що «Нам потрібно було придумати, де зберігати велику кількість автомобілів. І ми хотіли створити щось оригінальне і інноваційне», — зазначив він.

Previous Під українським безвізом поставили останні підписи
Next «Динамо» ледь не забуло Ярмоленка в аеропорту

You might also like

Ватажок «ДНР» Захарченко розповів журналістам, як зламав ліжко

Бойовик зізнався, що 10 хвилин стрибав на ліжку. Ватажок угруповання «ДНР» Олександр Захарченко розповів, що зламав ліжко, святкуючи анексію Криму Росією. Про це повідомляють Новини Криму. «Я був настільки радий,

СМИ сообщили о тайной регистрации отношений жены Деппа и ее бывшей девушки

Британская газета The Daily Mirror сообщила о тайной регистрации гражданского партнерства жены американского актера Джонни Деппа актрисы Эмбер Херд с ее бывшей девушкой.

«Ашот Шкіряк»: у Мережі жартують над зіткненням російського корабля й судна з вівцями

У результаті аварії судно РФ пішло на дно, екіпаж залишив його. Учора російське розвідувальне судно «Лиман», яке в РФ називають дослідницьким, затонуло в Чорному морі на відносно невеликій глибині. Причиною