01.05.2017 58 Views

Морська свинка Елліот стала констеблем поліції в Новій Зеландії

Морська свинка Елліот стала констеблем поліції в Новій Зеландії

Новобранцю навіть пошили спеціальну форму.

Поліція Нової Зеландії офіційно зарахувала до своїх лав морську свинку на прізвисько Елліот. Правоохоронці планують використовувати тварину в соціальній рекламі, націлену на те, щоб місцеві водії дотримувалися швидкісний режим, особливо поруч з навчальними закладами.

Новина про зарахування Елліота, якому навіть пошили спеціальну форму, в ряди правоохоронців була опублікована на сторінці новозеландської поліції в «Фейсбуці». Було оголошено, що констебль Елліот вважає за краще робити свої справи не поспішаючи, тобто максимально безпечним способом, повідомляє Daily Mail.

Оголошення було приурочене до відновлення з 1 травня занять в новозеландських школах. Водіїв закликають бути обережними при пересуванні поруч з навчальними закладами і звертати увагу на регулювальників.

Раніше повідомлялося, що в американському місті Ейвондейл зарахували в ряди поліції бородату ящірку на прізвисько Айро.

Previous Український депутат вийшов до "фіналу відбору" кандидатів на посаду президента ПАРЄ
Next Колеса з грабарки і автодвигун. На Волині селянин власноруч побудував літак

You might also like

91-річна гімнастка та собака, який боїться хом’яка. Тренди Мережі

Кумедні новинки та новини, які цікавлять багатьох, – дивіться у нашій добірці. Команда ТСН.ua щодня збирає для читачів головні тренди соціальних мереж – ключові теми обговорення юзерів, дотепні жарти, кумедні

Британский боксер потратил 140 тысяч долларов на день рождения дочери

Живущий в Великобритании боксер пакистанского происхождения Амир Хан потратил более 140 тысяч долларов на празднование дня рождения своей дочери.

Charlie Hebdo випустив їдку карикатуру на Макрона та його дружину

Дружина нового президента Франції зображена вагітної. Новий номер французького сатиричного журналу Charlie Hebdo вийшов у світ з карикатурою на майбутнього президента Франції Еммануеля Макрона і його дружину Бріджит. На карикатурі