01.05.2017 80 Views

Затоплений вівцями російський корабель та реп-кавери від політиків. Позитивні новини тижня

Затоплений вівцями російський корабель та реп-кавери від політиків. Позитивні новини тижня

ТСН.ua зібрав цікаві новини за останні робочі дні. 

Наприкінці робочого тижня ТСН.ua зібрав найприємніші новини за останні дні.

За останні 7 днів українці сміялися над затопленим вівцями російським кораблем та слухали реп-кавери від українських політиків.

Крім того, юзери задивлялися на відео з яскравим українським традиційним вбранням. 

РОСІЙСЬКИЙ КОРАБЕЛЬ ЗАТОПИЛИ ВІВЦІ

27 квітня російське розвідувальне судно «Лиман» затонуло в Чорному морі на відносно невеликій глибині. Причиною стало зіткнення з іншим судном — «Ашот-7» — яке перевозило худобу.

Юзери відреагували на казус сотнями жартів та мемів. 

«СНОДІЙНЕ» ДЛЯ НЕМОВЛЯТ

Мотиваційний спікер Деніель Ейзенман продемонстрував у Мережі блискучий трюк, щоб зупинити плач немовля за лічені секунди одним звуком. Свої дії батько транслював у прямому ефірі Facebook, коли його дочка почала плакати. Він зробив довгий звук «Ом», після чого немовля почало заспокоюватися і протягом кількох секунд спокійно заснуло. 

 

РЕП-КАВЕРИ ВІД УКРАЇНСЬКИХ ПОЛІТИКІВ

ТСН.ua зібрав докупи свої найпопулярніші музичні творіння, у яких цитати політиків звучать під музику популярних реп-виконавців. Наступні п’ять композицій набрали в сумі на Facebook і YouTube майже 2 мільйони переглядів.

ТРАВНЕВІ СВЯТА

На дворі травневі свята, тому у всіх працюючих є шанс поїхати за місто на кілька днів. ТСН.ua підготував невеличкий путівник. 

Затоплений вівцями російський корабель та реп-кавери від політиків. Позитивні новини тижня

РОЛИКИ З УКРАЇНСЬКИМ ВБРАННЯМ

У Мережі з’явилася серія атомсферних роликів з українськими жінками, які приміряють етнічне вбрання з різних регіонів України. Так, у доступі вже є відеодемонстрація етнічного одягу з Житомирської, Чернівецької та Івано-Франківської області. Автори проекту загалом обіцяють представити 16 роликів в рамках його першого сезону на одній із фан-зон до Євробачення—2017 в центрі Києва.

 

10 ЯСКРАВИХ СТОРІНОК INSTAGRAM

Іноді Instagram рясніє нав’язливою рекламою та постами про сумнівні косметичні засоби, але є і багато сторінок, перегляд яких справді тішить око. Зібрали для вас добірку акаунтів, які прикрасять вашу стрічку.  

Публикация от National Geographic (@natgeo)Апр 28 2017 в 2:14 PDT
 

Публикация от Harlow, Sage, Indiana & Reese (@harlowandsage)Апр 26 2017 в 8:48 PDT


КОХАННЯ ДО СМЕРТІ

Не дуже позитивна, однак неймовірна романтична історія.  

Чиказьке подружжя, яке прожило разом 69 років, померло з різницею у 40 хвилин, тримаючись за руки. Так, Тереза Ваткін пішла з життя об 00:12 у суботу, 22 квітня, у віці 89 років. Її чоловік Ісаак помер близько 00:51 у віці 91 року. За словами родичів, подружжя трималося за руки, коли жінка пішла з життя. Ісаак Ваткін перестав дихати, коли родичі роз’єднали їхні руки, розповіла донька подружжя.

Previous Українські лучниці виграли Кубок Європи
Next Став відомий секрет живучості чуми

You might also like

Американская гуру йоги с пышными формами вдохновила пользователей соцсетей

Жительница американского штата Северная Каролина прославилась в социальных сетях благодаря тому, что ее пышные формы не мешают ей заниматься йогой.

Шварценеггер снял на видео свое бегство от слона

Голливудский актер и бывший губернатор штата Калифорния Арнольд Шварценеггер опубликовал на своей странице в Instagram видеозапись, на которой он спасается от слона.

Сталлоне назвал себя сорняком среди дочерей-роз

Голливудский актер Сильвестр Сталлоне поделился с подписчиками своего Instagram-аккаунта фотографией, на которой запечатлен со своими тремя дочерьми.