Домой / Чудасії / Затоплений вівцями російський корабель та реп-кавери від політиків. Позитивні новини тижня

Затоплений вівцями російський корабель та реп-кавери від політиків. Позитивні новини тижня

Затоплений вівцями російський корабель та реп-кавери від політиків. Позитивні новини тижня

ТСН.ua зібрав цікаві новини за останні робочі дні. 

Наприкінці робочого тижня ТСН.ua зібрав найприємніші новини за останні дні.

За останні 7 днів українці сміялися над затопленим вівцями російським кораблем та слухали реп-кавери від українських політиків.

Крім того, юзери задивлялися на відео з яскравим українським традиційним вбранням. 

РОСІЙСЬКИЙ КОРАБЕЛЬ ЗАТОПИЛИ ВІВЦІ

27 квітня російське розвідувальне судно “Лиман” затонуло в Чорному морі на відносно невеликій глибині. Причиною стало зіткнення з іншим судном – “Ашот-7” – яке перевозило худобу.

Юзери відреагували на казус сотнями жартів та мемів. 

“СНОДІЙНЕ” ДЛЯ НЕМОВЛЯТ

Мотиваційний спікер Деніель Ейзенман продемонстрував у Мережі блискучий трюк, щоб зупинити плач немовля за лічені секунди одним звуком. Свої дії батько транслював у прямому ефірі Facebook, коли його дочка почала плакати. Він зробив довгий звук “Ом”, після чого немовля почало заспокоюватися і протягом кількох секунд спокійно заснуло. 

 

РЕП-КАВЕРИ ВІД УКРАЇНСЬКИХ ПОЛІТИКІВ

ТСН.ua зібрав докупи свої найпопулярніші музичні творіння, у яких цитати політиків звучать під музику популярних реп-виконавців. Наступні п’ять композицій набрали в сумі на Facebook і YouTube майже 2 мільйони переглядів.

ТРАВНЕВІ СВЯТА

На дворі травневі свята, тому у всіх працюючих є шанс поїхати за місто на кілька днів. ТСН.ua підготував невеличкий путівник. 

Затоплений вівцями російський корабель та реп-кавери від політиків. Позитивні новини тижня

РОЛИКИ З УКРАЇНСЬКИМ ВБРАННЯМ

У Мережі з’явилася серія атомсферних роликів з українськими жінками, які приміряють етнічне вбрання з різних регіонів України. Так, у доступі вже є відеодемонстрація етнічного одягу з Житомирської, Чернівецької та Івано-Франківської області. Автори проекту загалом обіцяють представити 16 роликів в рамках його першого сезону на одній із фан-зон до Євробачення—2017 в центрі Києва.

Новини по темі:  Жарти про нові iPhone та кумедне хропіння кицьки. Тренди Мережі

 

10 ЯСКРАВИХ СТОРІНОК INSTAGRAM

Іноді Instagram рясніє нав’язливою рекламою та постами про сумнівні косметичні засоби, але є і багато сторінок, перегляд яких справді тішить око. Зібрали для вас добірку акаунтів, які прикрасять вашу стрічку.  

Публикация от National Geographic (@natgeo)Апр 28 2017 в 2:14 PDT
 

Публикация от Harlow, Sage, Indiana & Reese (@harlowandsage)Апр 26 2017 в 8:48 PDT


КОХАННЯ ДО СМЕРТІ

Не дуже позитивна, однак неймовірна романтична історія.  

Чиказьке подружжя, яке прожило разом 69 років, померло з різницею у 40 хвилин, тримаючись за руки. Так, Тереза Ваткін пішла з життя об 00:12 у суботу, 22 квітня, у віці 89 років. Її чоловік Ісаак помер близько 00:51 у віці 91 року. За словами родичів, подружжя трималося за руки, коли жінка пішла з життя. Ісаак Ваткін перестав дихати, коли родичі роз’єднали їхні руки, розповіла донька подружжя.