30.04.2017 84 Views

Кожен десятий пасажир займався сексом у аеропорту перед вильотом

Кожен десятий пасажир займався сексом у аеропорту перед вильотом

Водночас тих, хто мав статеві стосунки під час польоту, значно менше.

Кожний десятий пасажир авіаліній займався сексом у аеропорту перед тим, як сісти на літак. Про це йдеться у опитуванні, опублікованому на сайті US.Jetcost.com, пише Daily Mail.

Водночас тільки 8% пасажирів літаків приєднались до так званого «Клубу Десятитисячників» — осіб, які мали статеві стосунки безпосередньо під час польоту, 42% обрали для інтимних втіх громадський туалет, 28% — займались сексом у буфеті, 14% — під ковдрою, а 12% — у залі очікування.

З тих, хто займався сексом у аеропорті, лише 17% були помічені за цим заняттям обслуговуючим персоналом. У опитуванні взяли участь 4915 американців віком від 18 років, які протягом останніх двох років принаймні один раз скористались послугами авіаліній.

Раніше Bloomberg взяв інтерв’ ю у стюардес, яких зокрема розпитав про членів «Клубу Десятитисячників». Виявляється, щонайменше раз на місяць хтось з пасажирів намагається зайнятись сексом на літаку, з них третині це вдається. Стюардеси пригадують випадки, коли зовсім незнайомі люди на борту об’єднувались, аби приєднатись до пікантного «клубу».

Previous Підтримувати аграріїв України збираються за рахунок корупціонерів
Next Майже 2 мільйони українців потребують психіатричної та наркологічної допомоги - МОЗ

You might also like

«Ашот Шкіряк»: у Мережі жартують над зіткненням російського корабля й судна з вівцями

У результаті аварії судно РФ пішло на дно, екіпаж залишив його. Учора російське розвідувальне судно «Лиман», яке в РФ називають дослідницьким, затонуло в Чорному морі на відносно невеликій глибині. Причиною

Більше тисячі австралійців голяка відзначили закінчення найдовшої ночі

Ритуал влаштовують уже п'ятий рік поспіль. У Австралії більше тисячі людей відзначили найдовший день року голим запливом у річці. Цей ритуал влаштовують уже п’ятий рік поспіль, повідомляє ТСН. Ранок. Температура

В Киевском зоопарке умер бегемот-долгожитель

В киевском зоопарке умерла старейшая бегемотиха в мире по кличке Бреста.