Домой / Чудасії / Це просто космос. 10 сторінок Instagram, на які варто підписатися

Це просто космос. 10 сторінок Instagram, на які варто підписатися

Це просто космос. 10 сторінок Instagram, на які варто підписатися

Насолоджуйтеся прекрасними фото та відео у нашій добірці. 

Іноді Instagram рясніє нав’язливою рекламою та постами про сумнівні косметичні засоби, але є і багато сторінок, перегляд яких справді тішить око. Зібрали для вас добірку акаунтів, які прикрасять вашу стрічку.

1.На сторінці Natgeo на вас чекають добірні світлини живої природи, божевільної краси краєвиди та коротенькі відео з різних куточків світу. Фото, опубліковані тут, зроблені фотографами, які співпрацюють з National Geographic. Підписані на профіль понад 76 мільйонів користувачів і навряд хтось з них про це пожалкував. 

A post shared by National Geographic (@natgeo) onMar 25, 2017 at 3:08pm PDT


2. Відкрити для себе красу нашої планети з нового ракурсу і відчути себе пілотом чи навіть астронавтом допоможе сторінка Daily Overview. В ній зібрані просто запаморочливі ландшафтні світлини. Підписників у профіля більше 500 тисяч. 

A post shared by Daily Overview (@dailyoverview) onApr 25, 2017 at 8:59am PDT


3. А ця сторінка для любителів тварин. Її героями стала просто зразкова собача родина – Харлоу, Індіана та Різ. Зворушливі пси обожнюють спати разом у найбільш неочікуваних позах та розважатися своєю невеличкою компанію. Підписані на сторінку harlowandsage півтора мільйона людей. 

A post shared by Harlow, Sage, Indiana & Reese (@harlowandsage) onApr 2, 2017 at 8:56am PDT


4.По екстремальні відчуття йти варто на офіційну сторінку GoPro. Полоскотати нерви допоможуть записи байкерів, лижніків, парашутистів та інших відчайдухів. Стежать за тим, як інші ризикують життям, вже 12 мільйонів юзерів. 

A post shared by gopro (@gopro) onApr 25, 2017 at 12:00pm PDT


Новини по темі:  Білоруська бабця-гітаристка з лампочкою потрапила на MTV

5. Фотографує та знімає хвилі такими, якими їх ніхто не бачив, талановитий фотограф Рей Коллінз. Ролики та світлини на його сторінці можна роздивлятися годинами навіть у робочий час і за це не буде ані трохи соромно. Підписників у майстра своєї справи понад 150 тисяч. 

A post shared by Ray Collins (@raycollinsphoto) onApr 3, 2017 at 11:43pm PDT


6. А от за гірськими пейзажами радимо йти в акаунт фотографа Ханса Бекера. Холодні, але водночас затишні світлини змусять вас спакувати чемодани та вирушити у подорож. Творчість хлопця вже оцінили більше мільйона підписників. 

A post shared by Hannes Becker (@hannes_becker) onApr 4, 2017 at 12:47pm PDT


7.Кращих фото космосу, ніж на офіційному акаунті NASA, вам не знайти ніде. Тут є видовищні світлини небесних тіл, «портрети» галактик і селфі астронавтів. Стежать за такою красою більше 23 мільйонів користувачів. 

A post shared by NASA (@nasa) onApr 21, 2017 at 4:18pm PDT


8. Видовищні пейзажі фільмує 16-річний фотограф з Німеччини Джаннік Оберхоф. Заради гарних кадрів хлопець підкорює гори, плаває крижаними ріками та ночує в наметах. Підписані на його сторінку понад 600 тисяч користувачів Instagram. 

A post shared by Jannik Obenhoff (@jannikobenhoff) onFeb 20, 2017 at 11:16am PST


9. Одночасно тлін, безвихідь та розраду можна знайти в акаунті 2D Among Us. Учасники проекту роблять понурі колажі з героями популярних фільмів, серіалів та мультиків. Дизайнери безжально виривають кумирів мільйонів людей з кінореальності та з головою занурюють у біль та смуток російських пейзажів. Поціновувачів цих зображень вже майже 16 тисяч.

Новини по темі:  Словацкую модель признали виновной в убийстве бойфренда-миллионера 

A post shared by 2D Among Us (@2d_here) onApr 13, 2017 at 11:17am PDT


10. Правильний ракурс може зробити витвором мистецтва навіть звичайну будівлю. Любителям чітких ліній та геометричних форм варто зазирнути на профіль konaction. Можливо, він надихне вас по-новому дивитися на сходи, переходи та фасади. Підписалися на акаунт вже понад 150 тисяч користувачів. 

A post shared by konrad | berlin (@konaction) onSep 18, 2016 at 11:36pm PDT