30.04.2017 64 Views

Блискучий трюк: батько за лічені секунди приспав немовля звуком «Ом»

Блискучий трюк: батько за лічені секунди приспав немовля звуком "Ом"

Відео приспання немовляти після приголомшливого звуку батька стало вірусним.

Мотиваційний спікер Деніель Ейзенман продемонстрував у Мережі блискучий трюк, щоб зупинити плач немовля за лічені секунди одним звуком.

Про це пише dailymail.co.uk.

Відео уже набрало 25 мільйонів переглядів і стало вірусним. Свої дії батько транслював у прямому ефірі Facebook, коли його дочка почала плакати. Він зробив довгий звук «Ом», після чого немовля почало заспокоюватися і протягом кількох секунд спокійно заснуло. Таку панацею від запропонував, щоб заспокоїти плач дитини.

Користувачі були вражені трюком батька, який використовує знамениту священну мантру індуїзму і буддизму Тибету «Ом», як ліки, щоб заспокоїти плач дитини. Вони вважають, що цей звук імітує шум, який дитина чує в утробі матері.

Юзери почали використовувати трюк батька і стверджують, що він працює. А один із користувачів зауважив, що немовля просто «було буддійським монахом у минулому житті».

Нагадаємо, що раніше трендом Мережі стало немовля, яке регоче уві сні

Previous Агентство Fitch підтвердило рейтинг України
Next Гройсман оцінив підготовку столиці до "Євробачення-2017"

You might also like

Мулла из Ганы назвал однополый секс причиной землетрясений

В Гане мулла Абасс Махмуд поощрил нападения на гомосексуалистов, утверждая, что однополый секс становится причиной природных катаклизмов.

Півтонна єгиптянка скинула в індійській клініці 242 кг

Лише за кілька перших днів перебування у лікарні вона скинула 100 кілограмів. Єгиптянка Еман Ахмед Абдулаті, яка вважалася найважчою жінкою світу і важила близько 500 кілограмів, схудла майже вдвічі в

Cикх вытащил тонущего пса из канала c помощью тюрбана

На YouTube-канале пользователя под ником Caters Clips появилась видеозапись, на которой мужчина спасает тонущего пса, обвязав его тканью своего тюрбана.