29.04.2017 90 Views

У США одружена вчителька десятки разів займалася сексом зі своїм учнем через «сильні почуття»

У США одружена вчителька десятки разів займалася сексом зі своїм учнем через "сильні почуття"

Якщо жінку звинуватять у сексуальному насильстві, то вона може втратити двох своїх дітей і отримати 18 років в'язниці. 

В американському штаті Вісконсин одружена вчителька регулярно займалася сексом зі своїм 16-річним учнем.

За її словами, вона не могла перебороти свої сильні почуття, передає The Sun. Вчителька Ейпріл Новак опинилася за ґратами після того, як вона зізналася, що мала секс на дивані у класі з учнем під час шкільних годин.

Зазначається, що суд почув, що у 30-річної Новак були «дуже сильні почуття» до учня. Зокрема, парочку спіймав за поцілунком репетитор.

Хтива вчителька зізналася копам, що її учень використовував презервативи під час сексу з нею. Чоловік Новак однак знав про те, що вона допомагає хлопцеві із їздою верхи та їжею. Після того, як Новак звинуватили, її чоловік подав на розлучення.

Жінка зізналася в романі зі своїм учнем 2015 року. Якщо її звинуватять у сексуальному насильстві, то вона може втратити двох своїх дітей і отримати 18 років в’язниці. 

Нагадаємо, у США одне оголене фото може відправити за ґрати 27-річну Сару Фолкс. Вчителька біології в старших класах начебто надіслала світлину 17-річному учневі. Хлопець не став тримати фотографію в таємниці, і вона поширилася по всій школі. Коли розголос дійшов до дирекції, учень розповів, що начебто між ним і заміжньою викладачкою були статеві контакти в її будинку. 

У США 27-річну вчительку можуть посадити за ґрати через інтимне фото, яке вона надіслала учню

Сара Фолкс — красуня та вчителька біології в старших класах надіслала власні оголені знімки своєму 17-річному хлопцеві. А той поширив фото по всій школі. Уже дирекції, що втрутилася, розповів, начебто, між ним і заміжньою викладачкою були статеві контакти в її будинку.

Previous З липецької фабрики Roshen звільнилося майже півтисячі робітників
Next В Балаклії підлягають знесенню 4 багатоповерхівки, постраждалі від вибухів на артскладах

You might also like

Британский пенсионер признался мусульманину в ненависти к мусульманам

Житель Уэльса Зубаир Мунфис опубликовала видеозапись, на которой он запечатлел признание пенсионера в ненависти ко всем мусульманам.

Французькі водії вийшли на роботу у спідницях через пекельну спеку

Температура в авто без кондиціонера може сягати аж +50 градусів. Французькі водії, незадоволені умовами праці, вдалися до оригінальної форми протесту. Про це повідомляє «ТСН.Ранок». Аби почуватися хоч трохи комфортніше в неймовірну

Опубліковано відео, як діти Якутська грають на дитячому майданчику, затопленому брудом з водою

Місцеві жителі повідомляють, що така ситуація спостерігається по всьому місту. В Якутську весняні води затопили дитячий майданчик, і в результаті діти були змушені грати в брудній воді. За інформацією автора