29.04.2017 89 Views

На коліна перед кенгуру. Віце-президент США розбудив тварину в сіднейському зоопарку

Також він потримав на руках коалу.

Під час свого візиту до Австралії віце-президент США Майк Пенс із родиною відвідав зоопарк. Високому гостю дозволили поспілкуватися із національними символами країни — потримати на руках коалу, погодувати страуса ему та погратися з кенгуру.

Про це повідомляє ТСН. Ранок.

Перед останнім  американський гість опустився на коліно, аби розбудити тварину, що дрімала у затінку. Після цього кенгуру дозволив гостям країни погодувати себе і зробити фото на пам’ять.

Сплячого кенгуру розбудили, аби віце-президент США міг його погодувати

Під час візиту до Австралії віце-президент США Майк Пенс із родиною відвідав зоопарк. Високому гостю дозволили поспілкуватися із національними символами країнами — потримати на руках коалу, погодувати страуса Ему та погратися з кенгуру. Перед останнім американський гість опустився на коліно, аби розбудити тварину, що дрімала у затінку. Після цього кенгуру дозволив гостям країни погодувати себе.

 

Previous У Ахметова не виключили придбання «Львіввугілля»
Next В ток-шоу "Право на владу" говоритимуть про зміни на політичній арені Європи

You might also like

«Підлога — це лава». Юзерів захопила нова кумедна гра

Забавка захопила людей різного віку. У Мережі користувачі активно діляться світлинами та відео результатів гри у «Підлога — це лава» (The floor is lava). Колись дитяча гра тепер захопила

Пустощі принца: у Норвегії 8-річний претендент на престол змусив ніяковіти монаршу родину

 Норвезький принц своїми пустощами приголомшив мільйони юзерів.  Норвежці і мільйони юзерів по всьому світу приголомшені поведінкою третього претендента на престол принца Свтрре Магнуса. Про це йдеться в сюжеті ТСН. На

Справжній Казанова. Байден ніжно поцілував випускницю перед камерою

Дівчина стала популярною завдяки політику.  Колишній віце-президент США Джо Байден нагадав про себе користувачам соціальних мереж зворушливим відео, на якому ніжно цілує в щоку студентку Університету Морган в Балтиморі, США.