29.04.2017 65 Views

Вчені відкрили секрет вдалого селфі

Вчені відкрили секрет вдалого селфі

Гарне селфі, на думку австралійської вченої, виходить в залежності від того, з якого боку ви себе фотографуєте.

Вчені виявили, що селфі треба робити з лівого боку.

Відповідне дослідження провела спеціаліст з когнітивної психології і когнітивної нейробіології, професор мельбурнського Університету Ла Троб доктор Анукка Лінделл.

Вона переглянула 2000 селфі, зроблених двомастами користувачами соцмереж. Виявилося, що 53,17% вважають за краще підставляти для селфі ліву щоку, а не праву. Праву підставляють 46,83%, тобто меншість.

І це при тому, що лише 10% з опитаних були лівшами, тобто тримати телефон лівою рукою (як часто відбувається при «лівих» селфі) зручно було лише 10% учасників.

Доктор Лінделл пояснила феномен «лівих» селфі тим, що такий ракурс робить обличчя більш худим, «емоційно відкритим і виразним». А ось селфі, у яких на передній план виходить права щока, позбавлене схожих характеристик.

Нагадаємо, що бажання підлітків зробити екстремальні селфі часто закінчуються смертями. Так, у Харкові у лікарні помер підліток, якого вдарило струмом під час спроби сфотографуватися на опорі електромережі.

Previous На рахунки Держказначейства «впали» конфісковані у Януковича $1,4 млрд
Next МЗС не виключає, що до вандалізму на польському кладовищі причетна третя країна

You might also like

Епічна битва: в Австралії кенгуру зійшовся у двобої з вівчаркою

Собаку і кенгуру розборонив співробітник поліції. Житель австралійського штату Новий Південний Уельс Ентоні Хартлі зняв на відео сутичку німецької вівчарки і великого кенгуру. Про це повідомляє Yahoo! 7 News. Він

У Франції голий молодик ховався на фасаді будівлі

Відео моменту розлетілося соцмережами. У соцмережах з’явилося кумедне відео, на якому голий чоловік ховається від когось на фасаді будинку, зігнувшись, щоб його не було видно з боку кімнати. Про це

Репортери ВВС зняли на відео небезпечне виверження вулкану Етна з дуже близької відстані

Журналісти і кілька туристів отримали опіки, порізи і забої. Команда BBC і кілька туристів постраждали внаслідок виверження вулкану Етна на Сицилії, опинившись дуже близько від епіцентру виверження. Відео інциденту з’явилося