29.04.2017 91 Views

Вчені відкрили секрет вдалого селфі

Вчені відкрили секрет вдалого селфі

Гарне селфі, на думку австралійської вченої, виходить в залежності від того, з якого боку ви себе фотографуєте.

Вчені виявили, що селфі треба робити з лівого боку.

Відповідне дослідження провела спеціаліст з когнітивної психології і когнітивної нейробіології, професор мельбурнського Університету Ла Троб доктор Анукка Лінделл.

Вона переглянула 2000 селфі, зроблених двомастами користувачами соцмереж. Виявилося, що 53,17% вважають за краще підставляти для селфі ліву щоку, а не праву. Праву підставляють 46,83%, тобто меншість.

І це при тому, що лише 10% з опитаних були лівшами, тобто тримати телефон лівою рукою (як часто відбувається при “лівих” селфі) зручно було лише 10% учасників.

Доктор Лінделл пояснила феномен “лівих” селфі тим, що такий ракурс робить обличчя більш худим, “емоційно відкритим і виразним”. А ось селфі, у яких на передній план виходить права щока, позбавлене схожих характеристик.

Нагадаємо, що бажання підлітків зробити екстремальні селфі часто закінчуються смертями. Так, у Харкові у лікарні помер підліток, якого вдарило струмом під час спроби сфотографуватися на опорі електромережі.

Новини по темі:  У Білорусі соцмережі вибухнули тролінгом над військовими навчаннями з росіянами
Previous На рахунки Держказначейства «впали» конфісковані у Януковича $1,4 млрд
Next МЗС не виключає, що до вандалізму на польському кладовищі причетна третя країна

You might also like

Херд подала в суд на заступившегося за Деппа друга

Американская актриса Эмбер Херд подала в суд на комика Дага Стэнхоупа, друга Джонни Деппа. Новини по темі:  У Білорусі соцмережі вибухнули тролінгом над військовими навчаннями з росіянами

Словацкую модель признали виновной в убийстве бойфренда-миллионера

Словацкая модель Майка Кукучова (Mayka Kukucova) признана виновной в убийстве своего бывшего бойфренда-миллионера Эндрю Буша. Новини по темі:  Сік, м’ясо та сирі яйця. Найнебезпечніша їжа планети в одній картинці

Снежный барс Вита съела котят в попытке спасти их от браконьеров

Самка снежного барса (ирбиса) Вита в республике Алтай съела своих котят, пытаясь спасти их от браконьеров. Новини по темі:  Студентка зі США знайшла в Непалі найбільш фотогенічну мавпочку в світі