Домой / Чудасії / Зірка серіалу “Гра престолів” замислюється про політику, щоб боротися за легалізацію одностатевих шлюбів

Зірка серіалу “Гра престолів” замислюється про політику, щоб боротися за легалізацію одностатевих шлюбів

Зірка серіалу "Гра престолів" замислюється про політику, щоб боротися за легалізацію одностатевих шлюбів

Актор не розуміє, чому люди так стурбовані тим, чим інші займаються за закритими дверима.

Зірка серіалу “Гра престолів” Крістіан Наїм, який виконував роль Ходора, натякнув, що він можливо планує податися у політику, щоб боротися за легалізацію одностатевих шлюбів в ірландському Белфасті.

Спілкуючись із журналістами місцевого видання, Наїм зізнався, що з усіх сил намагається зрозуміти, чому такі шлюби досі не можуть бути узаконені, пише Metro.

“Я дійсно не розумію, чому ми лише маленький анклав країни, яка не може це зробити. Я сподіваюся, що ми можемо прийти у відповідність з іншою частиною Європи і іншою частиною Сполученого Королівства та Ірландії”, – прокоментував він.

Наїм також додав, що не розуміє, чому люди так стурбовані тим, чим інші займаються за закритими дверима.

Окрім того, він натякнув, що він може планувати щось зробити сам.

“Звичайно, у мене були думки піти в політику. Я, звичайно, не маю на увазі, що саме зараз, але в майбутньому – хто знає? Я безумовно маю що сказати”, – заявив актор.

Нагадаємо, раніше автори серіалу “Гра престолу” оприлюднили новий промо-ролик сьомого сезону популярної фантастичної саги. На відео, яке має назву Long Walk (“Довгий шлях”), показано як Серсея Баратеон (Ланністер), Дейнеріс Таргаріен і Джон Сноу йдуть до своїх тронів.

Раніше повідомлялося, що прем’єра сьомого сезону “Гри престолів” відбудеться 16 липня цього року. Пост в офіційному мікроблозі картини в Twitter супроводжувався першим тизером. Новий сезон стане передостаннім в “Грі престолів” і складатиметься з шести епізодів. 

"Грі престолів" віддали найвищу нагороду "Еммі" серед драматичних серіалів

В Лос-Анджелесі відбулась церемонія телевізійного нагородження “Еммі”. Найкращою акторкою в драматичному серіалі назвали канадійку, частково українського походження – Тетяну Маслані за роль у  серіалі “Темна дитина”. Творці цієї 6-сезонної стрічки також здобули нагороди  за найкращі сценарій та режисуру. 

Новини по темі:  "Поцілувала й застрибнула до рота". Британський рибалка ледь не помер під час святкування першого улову