Главная / Чудасії / У Британії засудили за бійку «принцесу Лею» і «Чубакку»

У Британії засудили за бійку «принцесу Лею» і «Чубакку»

У Британії засудили за бійку "принцесу Лею" і "Чубакку"

Винуватцям бійки присудили по 150 годин громадських робіт.

Англійський суд засудив фанатів знаменитої кіносаги «Зоряні війни» до громадських робіт за влаштовану ними битву.

Як повідомляється у сюжеті ТСН.Ранок, прихильники фільму «Зоряні війни», батько та син, поверталися напідпитку з гучної костюмованої вечірки. Обидва були вбрані у костюми персонажів кіносаги — батько в образі принцеси Леї, а син — в образі Чубакки. На одній зі станцій метро чоловіки зустрілися з футбольним фанатом, який теж хильнув зайвого. Після словесного конфлікту чоловіки почали бійку, під час якої всі учасники отримали травми.

Британський суд вирішив, що і фанати кіносаги, і футбольний фанат винні у порушення громадського порядку. Вердикт суду — 150 годин громадських робіт кожному винуватцю.

Нагадаємо, перехожий зняв, як двоє сивих чоловіків посварилися поблизу будинку для літніх людей. Чоловіки обмінялися кількома ударами та навіть полаялись. Свідок каже, що один з них звинуватив іншого, що той ігнорує його вже кілька місяців. Поєдинок зупинився, коли в одного з боксерів впали окуляри.

Батько з сином у костюмах принцеси Леї та Чубакки влаштували бійку в метро Британії

Прихильники фільму «Зоряні війни», батько та син, поверталися напідпитку з гучної костюмованої вечірки. На одній зі станцій метро чоловіки зустрілися з футбольним фанатом, який теж хильнув зайвого. Після словесного конфлікту чоловіки почали бійку, під час якої всі учасники отримали травми.

Новини по темі:  Дівчинка стала зіркою Мережі після зворушливої світлини з "картоплею"