28.04.2017 62 Views

Замість авто: у Пермі на дорогу з машинами викотився екстремал у прозорій кулі

Замість авто: у Пермі на дорогу з машинами викотився екстремал у прозорій кулі

Водії та пішоходи, які стали свідками подорожі, були здивовані.

В Мережі з’явилося відео з камер вуличного спостереження російського міста Перм, на якому зафіксований незвичайний учасник дорожнього руху.

Комсомольським проспектом міста житель пересувався, використовуючи зорб, передає TJournal. Судячи з часу на відео, під час дивакуватої прогулянки росіянина була опів на восьму ранку.

Водії та пішоходи, які стали свідками подорожі, були здивовані.

До слова, зорб — прозора термопластична поліуретанова сфера діаметром 3,2 метра і обсягом 13 кубометрів з камерою для пасажира-зорбонавта. Підвіска безпеки, встановлена усередині пристрою, зроблена з амортизаційного матеріалу, обшитого спеціальною тканиною — авізент, а також забезпечена особливо міцними ременями безпеки і альпіністськими карабінами-самоскиди.

Зокрема, зорб призначений для скочування з пагорбів, гір і інших височин, а також для катання на воді. 

Нагадаємо, у Сполучених Штатах гусак напав на копа, коли той йшов на роботу. Птах чатував на чоловіка на узбіччі. Коли правоохоронець наблизився, гусак підлетів та дзьобнув поліцейського в голову. Чоловік спробував відбитися від нестримного птаха рюкзаком. Гусак відбив атаку, а чоловік впав на землю. 

У США гусак напав на копа, коли той йшов на роботу

Птах чатував на чоловіка на узбіччі. Коли правоохоронець наблизився, гусак підлетів та дзьобнув поліцейського в голову. Чоловік спробував відбитися від нестримного птаха рюкзаком. Гусак відбив атаку, а чоловік впав на землю.

 

Previous Україні повернули $1,5 млрд Януковича
Next Погода порадує окремі регіони 24-градусним теплом і сонцем. Прогноз на 27 квітня

You might also like

Instagram 63-річної ікони стилю та кавер пісні Джамали від переможця «Євробачення». Тренди Мережі

Кумедні новинки та новини, які цікавлять багатьох, – дивіться у нашій добірці. Команда ТСН.ua щодня збиратиме для читачів головні тренди соціальних мереж – ключові теми обговорення юзерів, дотепні жарти, кумедні

Суд разрешил итальянцу выплачивать алименты пиццей

Суд в итальянском городе Падуя признал за местным жителем (его имя не уточняется) право выплачивать бывшей жене алименты в виде пиццы.

Как счастливая супружеская жизнь вредит здоровью

Согласно наблюдениям врачей-диетологов, у семейного человека намного больше шансов стать жертвой лишнего веса, чем у одинокого.