27.04.2017 63 Views

Маленький «терорист»: тримісячному британцю відмовили у в’їзді у США через помилку в анкеті

Маленький "терорист": тримісячному британцю відмовили у в'їзді у США через помилку в анкеті

Помилка в анкеті обійшлася сім'ї приблизно в три тисячі фунтів стерлінгів.

Посольство США в Лондоні викликало на співбесіду тримісячного малюка, громадянина Британії, через помилки у візовій анкеті.

Немовля Харві Кеньон-Кейрінс разом з членами його сім’ї повинен був відправитися на відпочинок в Орландо, штат Флорида, пише The Guardian.

Однак його дідусь Пол Кеньон, заповнюючи анкету на внука, помилково ствердно відповів на питання: «Ви плануєте займатися, або коли-небудь займалися терористичною діяльністю, шпигунством, диверсіями, або геноцидом?».

Таким чином дитині відмовили у в’їзді в США, а щоб виправити помилку, його довелося везти на співбесіду в Лондон з графства Чешир. Дорога туди і назад зайняла близько 10 годин.

«Я не міг повірити, що вони не побачили, що це була справжня помилка, і що тримісячна дитина не може завдати ніякої шкоди нікому», — сказав 62-річний дідусь малюка.

Через відмову батьки дитини були змушені здати квитки в США, а потім купувати нові. У підсумку, як повідомив виданню дідусь, помилка в анкеті обійшлася приблизно в три тисячі фунтів стерлінгів (більше 3,5 тисячі євро). 

Нагадаємо, раніше екіпаж рейсу Turkish Airlines відсвяткувала прибуття додаткового пасажира на висоті 12 800 метрів: стюарди прийняли пологи в жінки, яка народила дівчинку під час польоту. Пасажири також допомогали під час народження дитини, яке почалося незабаром після зльоту літака зі столиці Гвінеї Конакрі до Стамбула. 

Вітаємо на борту, принцесо! Екіпаж літака прийняв пологи на висоті майже 12 тисяч метрів

Маленький "терорист": тримісячному британцю відмовили у в'їзді у США через помилку в анкеті

Маленький "терорист": тримісячному британцю відмовили у в'їзді у США через помилку в анкеті

Previous «Нафтогаз» перерахує до бюджету понад 13 млрд грн дивідендів
Next Гройсман побачив результати в кожному куточку

You might also like

Интернет-пользователи нашли «самого красивого в мире» жеребца

Пользователи Facebook признали живущего в США коня по кличке Фридрих Великий самой красивой лошадью в мире, пишет The Daily Mail.

Кто-то отжег, мы же отмочим: МНС Білорусі представила пародію на пісню «Тает лед»

Ролик уже набрав понад 47 тисяч переглядів. МНС Білорусі опублікувала у Мережі свою версію популярної пісні групи «Гриби» під назвою «Тает лед». Відео опубліковане у YouTube ще 15 квітня. Своєю

Активисты потребовали наказать родителей упавшего к горилле в вольер мальчика

В США более шести тысяч человек в воскресенье, 29 мая, подписали петицию с призывом наказать родителей оставшегося без присмотра ребенка, который упал в вольер к горилле.