Главная / Чудасії / Лавров, Сафронков та Гриби. ТСН перетворив на пісню виступ Росії в ООН

Лавров, Сафронков та Гриби. ТСН перетворив на пісню виступ Росії в ООН

Лавров, Сафронков та Гриби. ТСН перетворив на пісню виступ Росії в ООН

Кавер-версія промови представника РФ під популярну музику

ТСН.ua вирішив долучитися до хвилі жартів та демотиваторів на заступника постійного представника Росії в ООН Володимира Сафронкова, якого користувачі соцмереж охрестили не інакше як «гопником».

Жорсткі емоційні вислови чиновника ми перемішали зі скандальними цитатами очільника МЗС Росії Сергія Лаврова і наклали все це на музику популярного в Мережі треку «Тает лед» гурту «Гриби». Ось що з цього вийшло:

Нагадаємо, Сафронков зірвався під час засідання Ради Безпеки ООН, на якій розглядалася нова резолюція щодо Сирії. Під час дебатів представник Великобританії в ООН Меттью Райкрофт сказав, що Росія зловживає правом вето, підтримуючи режим президента Сирії Башара Асада та застосування його армією хімічної зброї. 

На це Сафронков заявив, що Британія злякалася того, що Росія і США можуть почати співпрацювати. У процесі монологу російський посол перейшов на «ти».

«Ви злякалися, сон втратили, що ми будемо співпрацювати зі Сполученими Штатами. Ви цього боїтеся. Все робите для того, щоб ця взаємодія була підірвана… Подивися на мене, очі не відводь, що ти очі відводиш?» — сказав Сафронков, звертаючись до Райкрофта.

Кремль назвав виступ свого представника в Радбезі ООН допустимим

Натомість на офіційній сторінці представництва Росії в ООН вчорашні грубі висловлювання Володимира Сафронкова на адресу британського представника Метью Райкрофта так і не з’явилися. Текст скандальної промови підмінили на більш дипломатичний.

Новини по темі:  У лондонському закладі з'явилася можливість випити "Мартіні" з порнозіркою