27.04.2017 51 Views

Як правильно розмалювати великодню писанку. Інфографіка

Як правильно розмалювати великодню писанку. Інфографіка

Ми розписали кожен етап цієї традиційної процедури.

До Великодня залишилося всього декілька днів і багато хто вже починає готуватися. Символом свята завжди є паска та великодня писанка. Кожен, звісно, готується по-своєму.

Хтось – користується рецептами бабусі, хтось – шукає лайфхаки в Інтернеті, хтось щороку вигадує щось нове, а хтось – взагалі не готує.

Якщо захочете власноруч розмалювати писанку – зазирніть до нашої інфографіки. Ми розписали кожен етап цієї процедури. Звісно, малюнки можуть бути різними, але ми обрали класичний варіант.

Як правильно розмалювати великодню писанку. Інфографіка

Previous Стали відомі фіналісти Кубка України з футболу
Next Як виглядатиме карта світу після танення льодовиків

You might also like

Топ маразмів. Українці крадуть хліб у голубів та продають зброю ІДІЛ

ТСН.ua зібрав найбільш недолугі вигадки російської пропаганди за останні кілька тижнів. За перші тижні березня російська пропаганда встигла потішити як смішними вигадками, на кшталт українців, які відбирають їжу в голубів,

Жаба у роті Трампа та кумедна реакція малюка на пожежне авто. Тренди Мережі

Кумедні новинки та новини, які цікавлять багатьох, – дивіться у нашій добірці.  Команда ТСН.ua щодня збиратиме для читачів головні тренди соціальних мереж – ключові теми обговорення юзерів, дотепні жарти, кумедні

Кенгуру побывал на завтраке в австралийском кафе

В кафе Goldies Coffee House, которое находится в австралийском Мельбурне, рано утром во вторник, 14 июня, оказался кенгуру.