Домой / Чудасії / Півтонна єгиптянка скинула в індійській клініці 242 кг

Півтонна єгиптянка скинула в індійській клініці 242 кг

Півтонна єгиптянка скинула в індійській клініці 242 кг

Лише за кілька перших днів перебування у лікарні вона скинула 100 кілограмів.

Єгиптянка Еман Ахмед Абдулаті, яка вважалася найважчою жінкою світу і важила близько 500 кілограмів, схудла майже вдвічі в індійській клініці міста Мумбаї і зараз важить близько 260 кілограмів, повідомляє телеканал NDTV з посиланням на лікаря жінки доктора Муффазала Лакдавалу.

«Наразі Іман скинула 242 кілограми», — заявив Лакдавала.

Як повідомляється, жінка була доправлена в клініку Мумбаї 11 лютого. Там вона перенесла операцію з видалення значної частини шлунка, що дозволило скоротити кількість їжі, яку вона споживає.

Також їй була прописана дієта і фізіотерапія. За кілька перших днів перебування у лікарні вона скинула 100 кілограмів. За даними телеканалу, темпи схуднення Абдулаті стали справжнім сюрпризом для лікарів.

За інформацією телеканалу, через ожиріння жінка не залишала свій будинок протягом 20 років. Вона перенесла інсульт і зараз частково паралізована. Також лікарі знайшли в неї рідкісне генетичне відхилення — мутацію в гені рецептора лептину. Як повідомляється, Абдулаті, можливо, перша людина в світі, чиє ожиріння пов’язане з подібним відхиленням. Будь-які мутації в гені рецептора лептину призводять до надмірного голоду і швидкого набирання ваги у перші місяці життя.

500-кілограмову жінку на вантажівці доправили в лікарню на операцію зі зменшення ваги

Прикуту до ліжка 36-річний Еман Ахмед Абд Ель-Ати на чартерному літаку, а потім на вантажівці доправили Мумбаї, де їй зроблять операцію зі зменшення ваги. Жінці від народження поставили діагноз слоновість, що призводить до набухання частин тіла.

 

Нагадаємо, Моніка Райлі з міста Форт-Ворт штату Техас хоче стати найважчою жінкою в світі, щоб перестати рухатися. Зараз жінка важить майже 280 кг. Її чоловік Сід Райлі щодня готує для Моніки багато їжі і допомагає її заливати через трубку.

Новини по темі:  Перша заморожена людина оживе уже через 10 років - експерт-кріоніст