26.04.2017 54 Views

Сон у прямому ефірі та зіткнення з голубом. Ведучі влаштували флешмоб своїх конфузів

Сон у прямому ефірі та зіткнення з голубом. Ведучі влаштували флешмоб своїх конфузів

Перед камерами з журналістами часто трапляються кумедні речі. 

Телевізійні ведучі з різних іноземних телеканалів запустили у Twitter флешмоб #PutYourBloopersOut, під час якого публікують відео своїх найкумедніших фейлів у прямому ефірі.

Похизуватися своїми невдачами журналістів підштовхнула ведуча АВС Наташа Екселбі. Під час випуску новин вона проґавила вихід в ефір та підскочила на стільці, широко розкривши рота від здивування.

Колеги кинулися на підтримку жінці та почали публікувати відео своїх конфузів. Виявилося, що ведучі  засинали під час прямого ефіру, стикалися з голубами під час включень і робили гримаси. Дивіться самі.

Раніше ТСН.ua зібрав добірку конфузів від українських телевізійників. 

Previous Київ поки що не відрізатиме світло непідконтрольній частині Донеччини
Next Під Києвом п'яні молодики побили поліцейського через зауваження за порушення порядку

You might also like

Мулла из Ганы назвал однополый секс причиной землетрясений

В Гане мулла Абасс Махмуд поощрил нападения на гомосексуалистов, утверждая, что однополый секс становится причиной природных катаклизмов.

«Тьху на тебе, Навальний». Дивіться добірку коубів з російським мільярдером Усмановим

Користувачі кепкують з протистояння багатія та опозиціонера.  Відеозверення російського мільярдера Алішера Усманова, який фігурує у фільмі російського опозиціонера Олексія Навального про «захмарні статки» прем’єр-міністра РФ, наробило галасу в соціальних мережах.

Тролінг помилки Трампа та кіт, який любить митися в душі. Тренди Мережі

Кумедні новинки та новини, які цікавлять багатьох, – дивіться у нашій добірці.  Команда ТСН.ua щодня збирає для читачів головні тренди соціальних мереж – ключові теми обговорення юзерів, дотепні жарти, кумедні